Úvod Rozpis
Výsledky

Přebor škol v orientačním běhu 2017/2018

Jarní kolo, 18. 4. 2018, ZŠ Šumavská Šumperk



D3

1.00 km, 7 kontrol protokol  mezičasy --------------------------------------------------------------------------- 1. Reichlová Pavla ZŠ 8. května, Šumperk 7.43 2. Tomanková Alice ZŠ 8. května, Šumperk 9.01 + 1.18 3. Reichlová Lucie ZŠ 8. května, Šumperk 9.17 + 1.34 4. Blažková Andrea ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 13.53 + 6.10 5. Šimková Sára ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 16.51 + 9.08 6. Kondlerová Adéla ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 18.28 +10.45 ---------------------------------------------------------------------------

D5

1.10 km, 10 kontrol protokol  mezičasy --------------------------------------------------------------------------- 1. Bartášková Karolína ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 8.38 2. Štoudková Kateřina ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 10.40 + 2.02 3. Šimková Aneta ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 12.14 + 3.36 4. Vavříková Tereza ZŠ 8. května, Šumperk 18.22 + 9.44 5. Pechová Lucie ZŠ Těšetice 35.48 +27.10 ---------------------------------------------------------------------------

D7

1.50 km, 9 kontrol protokol  mezičasy ---------------------------------------------------------------------------- 1. Pazderníková Zdeňka ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 9.08 2. Navrátilová Marie Gymnázium Zábřeh 9.17 + 0.09 3. Sikorová Edita Gymnázium Zábřeh 10.20 + 1.12 4. Šulová Amálie ZŠ Sluneční, Šumperk 12.48 + 3.40 5. Masná Izabela ZŠ 8. května, Šumperk 19.36 +10.28 6. Stryková Karolína ZŠ a MŠ Nový Malín 20.39 +11.31 7. Klimešová Michaela ZŠ 8. května, Šumperk 22.54 +13.46 8. Sikorová Zuzana ZŠ 8. května, Šumperk 23.48 +14.40 9. Müllerová Marie ZŠ 8. května, Šumperk 23.49 +14.41 10. Pešová Vivienne Beenika Gymnázium Zábřeh 26.55 +17.47 11. Dvořáková Jana Gymnázium Zábřeh 32.51 +23.43 12. Žouželková Anna Gymnázium Zábřeh 37.47 +28.39 13. Pozníčková Karolína ZŠ 8. května, Šumperk 38.24 +29.16 14. Kudláčová Zuzana ZŠ 8. května, Šumperk 39.29 +30.21 15. Nesporná Taťána Gymnázium Zábřeh 50.56 +41.48 Grégrová Zuzana ZŠ Těšetice DISK Bartoňková Sára ZŠ Těšetice DISK ----------------------------------------------------------------------------

D9

1.60 km, 10 kontrol protokol  mezičasy ---------------------------------------------------------------------------- 1. Šneiderová Daniela Gymnázium Zábřeh 11.04 2. Vorlová Eva Gymnázium Zábřeh 11.43 + 0.39 3. Skoumalová Petra ZŠ 8. května, Šumperk 12.51 + 1.47 4. Drozdová Anna ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 13.07 + 2.03 5. Murínová Markéta ZŠ a MŠ Nový Malín 13.24 + 2.20 6. Heclová Marie ZŠ a MŠ Nový Malín 13.34 + 2.30 7. Langerová Anna Gymnázium Zábřeh 14.04 + 3.00 8. Blažková Simona ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 14.56 + 3.52 9. Jalamasová Jana ZŠ Dr. E. Beneše Šumperk 16.10 + 5.06 10. Kolářová Lenka ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 17.22 + 6.18 11. Hegedüšová Viktorie ZŠ 8. května, Šumperk 19.54 + 8.50 12. Müllerová Pavla ZŠ Dr. E. Beneše Šumperk 21.02 + 9.58 13. Müllerová Alžběta ZŠ 8. května, Šumperk 21.29 +10.25 14. Suchanová Agáta ZŠ Vrchlického Šumperk 21.35 +10.31 15. Kolářová Johana ZŠ Vrchlického Šumperk 40.32 +29.28 16. Havránková Anna ZŠ Vrchlického Šumperk 41.03 +29.59 Anderlová Adéla ZŠ a MŠ Nový Malín DISK Anderlová Monika ZŠ a MŠ Nový Malín DISK ----------------------------------------------------------------------------

DS

1.80 km, 11 kontrol protokol  mezičasy ---------------------------------------------------------------------------- 1. Pšenčíková Adéla Obchodní akademie Šumperk 12.28 2. Pukyšová Anežka SOŠ Šumperk, Zemědělská 14.04 + 1.36 3. Šinclová Kateřina Obchodní akademie Šumperk 14.16 + 1.48 4. Rusnáková Jiřina Obchodní akademie Šumperk 14.43 + 2.15 5. Hegerová Michaela Obchodní akademie Šumperk 15.07 + 2.39 6. Drongová Anežka SOŠ Šumperk, Zemědělská 17.24 + 4.56 7. Čadilová Dominika Obchodní akademie Šumperk 19.23 + 6.55 8. Kornerová Lucie SOŠ Šumperk, Zemědělská 22.52 +10.24 9. Hlavatá Renata SOŠ Šumperk, Zemědělská 24.37 +12.09 10. Crhová Natálie SOŠ Šumperk, Zemědělská 27.32 +15.04 11. Settouf Sára, Hrubá Aneta SOŠ Šumperk, Zemědělská 32.59 +20.31 12. Šinclová Adéla SOŠ Šumperk, Zemědělská 36.15 +23.47 13. Člupná Kristýna SOŠ Šumperk, Zemědělská 37.16 +24.48 14. Partischová Michaela SOŠ Šumperk, Zemědělská 37.36 +25.08 15. Baklíková Natálie SOŠ Šumperk, Zemědělská 38.27 +25.59 16. Langerová Tereza SOŠ Šumperk, Zemědělská 39.47 +27.19 17. Pavelková Kristýna SOŠ Šumperk, Zemědělská 48.02 +35.34 Žaitlíková Hana SOŠ Šumperk, Zemědělská DISK MS Tichá Daniela SOŠ Šumperk, Zemědělská 18.59 + 6.31 ----------------------------------------------------------------------------

H3

1.00 km, 7 kontrol protokol  mezičasy --------------------------------------------------------------------------- 1. Krtička Antonín ZŠ 8. května, Šumperk 13.07 2. Polášek Filip ZŠ 8. května, Šumperk 14.11 + 1.04 3. Šváb Samuel ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 15.42 + 2.35 4. Pánek Antonín ZŠ a MŠ Nový Malín 21.11 + 8.04 Daněk Dominik ZŠ Šumavská, Šumperk DISK Macek Vojtěch ZŠ a MŠ Bratrušov DISK ---------------------------------------------------------------------------

H5

1.50 km, 10 kontrol protokol  mezičasy ---------------------------------------------------------------------------- 1. Štábl Patrik ZŠ a MŠ Nový Malín 7.29 2. Navrátil Pavel ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 10.25 + 2.56 3. Hohn Roman ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 11.25 + 3.56 4. Mlček Vincenc ZŠ 8. května, Šumperk 11.30 + 4.01 5. Macek Vojtěch ZŠ a MŠ R. Pavlů Zábřeh 11.59 + 4.30 6. Sekanina Ondřej ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 12.32 + 5.03 6. Šneider Kvido ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 12.32 + 5.03 8. Miča Jan ZŠ a MŠ Bratrušov 17.14 + 9.45 9. Juřina Marek ZŠ a MŠ Bratrušov 19.18 +11.49 10. Daněk Tobiáš ZŠ Šumavská, Šumperk 20.00 +12.31 11. Pánek Ondřej ZŠ a MŠ Nový Malín 21.18 +13.49 12. Fabiánek Matěj ZŠ a MŠ Bratrušov 35.50 +28.21 13. Podušel David ZŠ a MŠ Bratrušov 36.48 +29.19 Pouč Michal ZŠ Těšetice DISK Vittorio Martin ZŠ Těšetice DISK Navrátil Adam ZŠ Těšetice DISK ----------------------------------------------------------------------------

H7

1.80 km, 11 kontrol protokol  mezičasy ---------------------------------------------------------------------------- 1. Štábl Adam ZŠ a MŠ Nový Malín 9.34 2. Jordán Alexandr ZŠ 8. května, Šumperk 10.58 + 1.24 3. Vyskočil Filip Gymnázium Šumperk 11.42 + 2.08 4. Bartášek Tomáš Gymnázium Zábřeh 12.24 + 2.50 5. Kroul Jiří ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 12.29 + 2.55 6. Polášek Vít ZŠ 8. května, Šumperk 12.42 + 3.08 7. Kobylka David IV. ZŠ Zábřeh 12.45 + 3.11 8. Ondráček Viktor ZŠ Vrchlického Šumperk 15.01 + 5.27 9. Šula Sebastian ZŠ Sluneční, Šumperk 15.22 + 5.48 10. Greschner Adam ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 15.35 + 6.01 11. Schaffer Matěj ZŠ Těšetice 17.31 + 7.57 12. Plachý Šimon ZŠ Sluneční, Šumperk 17.34 + 8.00 13. Tran Ba Jan Gymnázium Zábřeh 18.01 + 8.27 14. Hohn Matěj ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 18.52 + 9.18 15. Bureš Jan Gymnázium Zábřeh 20.05 +10.31 16. Krňávek František ZŠ 8. května, Šumperk 20.24 +10.50 17. Krňávek Jiří ZŠ 8. května, Šumperk 21.45 +12.11 18. Bialončík Michal ZŠ 8. května, Šumperk 22.01 +12.27 19. Janíček Samuel ZŠ 8. května, Šumperk 22.56 +13.22 20. Fabiánek Jakub ZŠ Vrchlického Šumperk 56.50 +47.16 Tomanek Lukáš ZŠ 8. května, Šumperk DISK ----------------------------------------------------------------------------

H9

1.90 km, 11 kontrol protokol  mezičasy ---------------------------------------------------------------------------- 1. Hecl František ZŠ a MŠ Nový Malín 10.14 2. Seidenglanz Jáchym ZŠ Šumavská, Šumperk 11.23 + 1.09 3. Štoudek Martin Gymnázium Zábřeh 11.47 + 1.33 4. Vyskočil Vojtěch ZŠ Šumavská, Šumperk 13.22 + 3.08 5. Skýva Ondřej ZŠ 8. května, Šumperk 13.56 + 3.42 6. Justa Daniel Gymnázium Zábřeh 19.02 + 8.48 7. Hudos Tomáš ZŠ 8. května, Šumperk 19.23 + 9.09 8. Hojgr Stanislav ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 23.12 +12.58 9. Bartoň Jan ZŠ 8. května, Šumperk 29.50 +19.36 Pavelka Ondřej ZŠ 8. května, Šumperk DISK Blíhal Daniel ZŠ 8. května, Šumperk DISK Krobot Marek ZŠ Vrchlického Šumperk DISK Coufal Ondřej ZŠ Vrchlického Šumperk DISK Morávek Jakub Gymnázium Zábřeh DISK Havlíček Marek Gymnázium Zábřeh DISK MS Šula Sebastian ZŠ Sluneční, Šumperk 14.02 + 3.48 ----------------------------------------------------------------------------

HS

2.20 km, 12 kontrol protokol  mezičasy ---------------------------------------------------------------------------- 1. Janů Milan Obchodní akademie Šumperk 13.00 2. Cikryt Michal SŠ železniční, technická a slu 16.08 + 3.08 3. Mikulenka Štěpán Obchodní akademie Šumperk 16.55 + 3.55 4. Juna Marek SŠ železniční, technická a slu 17.07 + 4.07 5. Špička Pavel SOŠ Šumperk, Zemědělská 17.39 + 4.39 6. Jurásek Filip SŠ železniční, technická a slu 18.35 + 5.35 7. Skoumal Marek SOŠ Šumperk, Zemědělská 20.04 + 7.04 8. Valíček Tomáš, Čermák Dom SŠ železniční, technická a slu 20.35 + 7.35 9. Mondek Matěj Obchodní akademie Šumperk 21.13 + 8.13 10. Fibich Radek SŠ železniční, technická a slu 21.43 + 8.43 11. Koziel Albert SŠ železniční, technická a slu 30.50 +17.50 12. Müller Bolek, Kuděla Tomá SŠ železniční, technická a slu 32.22 +19.22 13. Vacátko Ladislav SŠ železniční, technická a slu 33.34 +20.34 14. Krejčí Jan SŠ železniční, technická a slu 36.58 +23.58 15. Kolář František SŠ železniční, technická a slu 37.31 +24.31 Hájek Marek SŠ železniční, technická a slu DISK Badal František SŠ železniční, technická a slu DISK MS Roubalík Radovan ZŠ Těšetice DISK ----------------------------------------------------------------------------

Pořádají