Úvod Rozpis
Výsledky

Přebor škol v orientačním běhu 2017/2018

Jarní kolo, 18. 4. 2018, ZŠ Šumavská Šumperk

Kategorie D3


SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
51309 Reichlová Pavla 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 52619 Reichlová Lucie 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 52617 Tomanková Alice 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk ? Šváb Samuel ZBZ C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh ? Šimková Sára ZBZ C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh ? Kondlerová Adéla ZBZ C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 52539 Blažková Andrea ZBZ C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh

Kategorie D5


SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
2121889 Treutnerová Natálie 3SX 0751 C ZŠ Těšetice 2125324 Pechová Lucie 3SX 0752 C ZŠ Těšetice ? Vavříková Tereza 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk ? Štoudková Kateřina ZBZ C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh ? Šimková Aneta ZBZ C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 416509 Bartášková Karolína ZBZ C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh

Kategorie D7


SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
2125332 Kronesová Michaela 3SX C ZŠ Těšetice 2125334 Halabicová Adéla 3SX 0550 C ZŠ Těšetice 2127603 Grégrová Zuzana 3SX 0551 C ZŠ Těšetice 2125314 Bartoňková Sára 3SX 0650 C ZŠ Těšetice ? Müllerová Marie 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk ? Pozníčková Karolína 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk ? Masná Izabela 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk ? Kudláčová Zuzana 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk ? Sikorová Zuzana 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk ? Račáková Zuzana 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk ? Klimešová Michaela 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk ? Žouželková Anna GZ C Gymnázium Zábřeh ? Sikorová Edita GZ C Gymnázium Zábřeh ? Pešová Vivienne Beenika GZ C Gymnázium Zábřeh ? Nesporná Taťána GZ C Gymnázium Zábřeh 7206550 Navrátilová Marie GZ C Gymnázium Zábřeh ? Dvořáková Jana GZ C Gymnázium Zábřeh 9132 Pazderníková Zdeňka ZBZ C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh

Kategorie D9


SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
446409 Hegedüšová Viktorie 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 446430 Knyplová Tereza 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 446428 Skoumalová Petra 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk ? Nimmrrichterová Marie 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk ? Müllerová Alžběta 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk ? Langerová Anna GZ C Gymnázium Zábřeh 406938 Vorlová Eva GZ C Gymnázium Zábřeh 7201771 Šneiderová Daniela GZ C Gymnázium Zábřeh ? Blažková Simona ZBZ C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh ? Kolářová Lenka ZBZ C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh ? Drozdová Anna ZBZ C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh ? Suchanová Agáta ZSV C ZŠ Vrchlického Šumperk ? Kolářová Johana ZSV C ZŠ Vrchlického Šumperk

Kategorie DS


SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
? Šinclová Kateřina OAS C Obchodní akademie Šumperk ? Nemeškalová Simona OAS C Obchodní akademie Šumperk ? Hegerová Michaela OAS C Obchodní akademie Šumperk 446425 Pšenčíková Adéla OAS C Obchodní akademie Šumperk ? Čadilová Dominika OAS C Obchodní akademie Šumperk ? Rusnáková Jiřina OAS C Obchodní akademie Šumperk ? Kornerová Lucie SZS C SOŠ Šumperk, Zemědělská ? Pavelková Kristýna SZS C SOŠ Šumperk, Zemědělská ? Hlavatá Renata SZS C SOŠ Šumperk, Zemědělská ? Partischová Michaela SZS C SOŠ Šumperk, Zemědělská ? Člupná Kristýna SZS C SOŠ Šumperk, Zemědělská ? Šinclová Adéla SZS C SOŠ Šumperk, Zemědělská ? Baklíková Natálie SZS C SOŠ Šumperk, Zemědělská ? Augustinová Eva SZS C SOŠ Šumperk, Zemědělská ? Langerová Tereza SZS C SOŠ Šumperk, Zemědělská ? Crhová Natálie SZS C SOŠ Šumperk, Zemědělská ? Žaitlíková Hana SZS C SOŠ Šumperk, Zemědělská 2053576 Pukyšová Anežka SZS C SOŠ Šumperk, Zemědělská

Kategorie H3


SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
2073739 Polášek Filip 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk ? Macek Vojtěch ZMB C ZŠ a MŠ Bratrušov

Kategorie H5


SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
2102820 Pouč Michal 3SX C ZŠ Těšetice 2125326 Navrátil Adam 3SX 0601 C ZŠ Těšetice 2127591 Vittorio Martin 3SX 0800 C ZŠ Těšetice 53654 Mlček Vincenc 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 7206535 Navrátil Pavel ZBZ C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh ? Sekanina Ondřej ZBZ C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 53003 Šneider Kvido ZBZ C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh ? Hohn Roman ZBZ C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh ? Fabiánek Matěj ZMB C ZŠ a MŠ Bratrušov ? Juřina Marek ZMB C ZŠ a MŠ Bratrušov ? Podušel David ZMB C ZŠ a MŠ Bratrušov ? Miča Jan ZMB C ZŠ a MŠ Bratrušov 426313 Macek Vojtěch ZPZ C ZŠ a MŠ R. Pavlů Zábřeh

Kategorie H7


SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
? Lavrenčík Filip 3SX C ZŠ Těšetice 2125328 Schaffer Matěj 3SX 0501 C ZŠ Těšetice ? Krňávek Jiří 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk ? Krňávek František 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 2056276 Jordán Alexandr 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 49316 Tomanek Lukáš 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk ? Bednář Robin 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 446419 Polášek Vít 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk ? Bialončík Michal 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 2102553 Kobylka David 4ZZ C IV. ZŠ Zábřeh ? Tran Ba Jan GZ C Gymnázium Zábřeh ? Bureš Jan GZ C Gymnázium Zábřeh 416716 Bartášek Tomáš GZ C Gymnázium Zábřeh 2080969 Hohn Matěj ZBZ C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh ? Greschner Adam ZBZ C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 53565 Kroul Jiří ZBZ C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 53670 Ondráček Viktor ZSV C ZŠ Vrchlického Šumperk ? Fabiánek Jakub ZSV C ZŠ Vrchlického Šumperk

Kategorie H9


SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
446440 Hudos Tomáš 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk ? Bartoň Jan 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 446448 Pavelka Ondřej 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk ? Skýva Ondřej 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk ? Zindulka Jakub 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 53112 Štoudek Martin GZ C Gymnázium Zábřeh ? Morávek Jakub GZ C Gymnázium Zábřeh ? Justa Daniel GZ C Gymnázium Zábřeh ? Havlíček Marek GZ C Gymnázium Zábřeh ? Hojgr Stanislav ZBZ C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh ? Krobot Marek ZSV C ZŠ Vrchlického Šumperk ? Krejčí Jakub ZSV C ZŠ Vrchlického Šumperk ? Coufal Ondřej ZSV C ZŠ Vrchlického Šumperk

Kategorie HS


SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
2102813 Roubalík Radovan 3SX 6400 C ZŠ Těšetice ? Mikulenka Štěpán OAS C Obchodní akademie Šumperk ? Mondek Matěj OAS C Obchodní akademie Šumperk ? Janů Milan OAS C Obchodní akademie Šumperk ? Skoumal Radek SZS C SOŠ Šumperk, Zemědělská ? Žoužela Tomáš SZS C SOŠ Šumperk, Zemědělská

Pořádají