SK Severka Šumperk, SVČ a ZpDVPP Doris Šumperk & OR AŠSK ČR Šumperk pořádají

Přebor škol v orientačním běhu 2017/2018

podzimní kolo, 10. října 2017, ZŠ Šumavská Šumperk


Výsledky a protokol o závodě

Datum konání:
10. 10. 2017

Místo konání:
ZŠ Šumavská, Šumperk

Pořadatel:
SK Severka Šumperk, klub orientačního běhu
SVČ a ZpDVPP Doris Šumperk
OR AŠSK ČR Šumperk

Použitá mapa:
U Huberta, 1:4000, E = 2 m

Ředitel závodu:
Václav Král

Hlavní rozhodčí:
Luděk Krtička

Stavitel trati:
Vojtěch Král

Protokol:
Závod proběhl za chladného a deštivého počasí, i přesto se zúčastnilo celkem 112 závodnic a závodníků 14 škol ze Šumperka, Zábřeha a Bratrušova.

Děkujeme Mirkovi Chmelařovi (Hanácká oblast) za zapůjčení SPORTIdentu.



Bodování škol

Kategorie D5, H5

PořadíŠkolaBody
1.ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh20
2.ZŠ 8. května, Šumperk9
3.ZŠ a MŠ Bratrušov7
4.ZŠ Zábřeh Skalička6

Kategorie D7, H7 + D9, H9

PořadíŠkolaBody
1.Gymnázium Zábřeh63
2.ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh40
3.ZŠ 8. května, Šumperk35
4.ZŠ Vrchlického, Šumperk24
5.Gymnázium Šumperk22
6.ZŠ Sluneční, Šumperk19
ZŠ Šumavská, Šumperk19
8.IV. ZŠ Zábřeh7
9.Schola Viva, o.p.s.4

Kategorie DS, HS

PořadíŠkolaBody
1.Gymnázium Šumperk23
2.Obchodní akademie Šumperk21
3.SOŠ Zemědělská, Šumperk16
4.SŠ železniční, technická a služeb, Šumperk9
5.Gymnázium Zábřeh2

 

Výsledky jednotlivých kategorií

D3

1,0 km, 6 kontrol

PořadíPříjmení a jménoŠkolaČasZtráta
1.Tomanková AliceZŠ 8. května, Šumperk14:30+ 00:00
2.Reichlová LucieZŠ 8. května, Šumperk18:51+ 04:21
3.Reichlová PavlaZŠ 8. května, Šumperk24:39+ 10:09
4.Blažková AndreaZŠ Boženy Němcové, Zábřeh33:14+ 18:44

D5

1,2 km, 8 kontrol

PořadíPříjmení a jménoŠkolaČasZtráta
1.Bartášková KarolínaZŠ Boženy Němcové, Zábřeh15:23+ 00:00
2.Štoudková KateřinaZŠ Boženy Němcové, Zábřeh18:12+ 02:49
3.Vavříková TerezaZŠ 8. května, Šumperk31:56+ 16:33

D7

1,4 km, 11 kontrol

PořadíPříjmení a jménoŠkolaČasZtráta
1.Navrátilová MarieGymnázium Zábřeh14:50+ 00:00
2.Zindulková ŠtěpánkaGymnázium Šumperk15:58+ 01:08
3.Sikorová EditaGymnázium Zábřeh16:46+ 01:56
4.Pazderníková ZdeňkaZŠ Boženy Němcové, Zábřeh23:09+ 08:19
5.Šulová AmálieZŠ Sluneční, Šumperk35:28+ 20:38
6.Seidenglanzová JohanaZŠ Šumavská, Šumperk45:58+ 31:08
7.Masná IzabelaZŠ 8. května, Šumperk52:40+ 37:50
Pozníčková KarolínaZŠ 8. května, ŠumperkDISK
Račáková ZuzanaZŠ 8. května, ŠumperkDISK

D9

1,7 km, 11 kontrol

PořadíPříjmení a jménoŠkolaČasZtráta
1.Šneiderová DanielaGymnázium Zábřeh17:26+ 00:00
2.Vorlová EvaGymnázium Zábřeh19:50+ 02:24
3.Blažková SimonaZŠ Boženy Němcové, Zábřeh22:48+ 05:22
4.Drozdová AnnaZŠ Boženy Němcové, Zábřeh24:06+ 06:40
5.Hojgrová TerezaSchola Viva, o.p.s.34:15+ 16:49
6.Kolářová JohanaZŠ Vrchlického, Šumperk50:08+ 32:42
7.Suchanová AgathaZŠ Vrchlického, Šumperk51:16+ 33:50
8.Hubeňáková RomanaZŠ Vrchlického, Šumperk52:36+ 35:10
9.Janků KateřinaZŠ Vrchlického, Šumperk53:49+ 36:23

DS

1,8 km, 12 kontrol

PořadíPříjmení a jménoŠkolaČasZtráta
1.Pšenčíková AdélaObchodní akademie Šumperk17:46+ 00:00
2.Pukyšová AnežkaSOŠ Zemědělská, Šumperk19:23+ 01:37
3.Pazourová TerezaGymnázium Šumperk20:43+ 02:57
4.Rusnáková JiřinaObchodní akademie Šumperk22:42+ 04:56
5.Hegerová MichaelaObchodní akademie Šumperk23:16+ 05:30
6.Stašáková Barbora, KrejčíSOŠ Zemědělská, Šumperk26:01+ 08:15
7.Šlampová Kateřina, SchopfováSOŠ Zemědělská, Šumperk30:31+ 12:45
8.Geistlová Klaudie, KornerováSOŠ Zemědělská, Šumperk32:09+ 14:23
9.Čadilová DominikaObchodní akademie Šumperk33:24+ 15:38
10.Sovová Sabina, KeňováSOŠ Zemědělská, Šumperk40:56+ 23:10
11.Tomášková LadaSOŠ Zemědělská, Šumperk43:24+ 25:38
Macková Andrea, ŽaitlíkováSOŠ Zemědělská, ŠumperkDISK
Kubíčková Tereza, CrhováSOŠ Zemědělská, ŠumperkDISK
Nemeškalová SimonaObchodní akademie ŠumperkDISK

H3

1,0 km, 6 kontrol

PořadíPříjmení a jménoŠkolaČasZtráta
1.Macek VojtěchZŠ a MŠ Bratrušov14:41+ 00:00
2.Polášek FilipZŠ 8. května, Šumperk28:47+ 14:06

H5

1,4 km, 8 kontrol

PořadíPříjmení a jménoŠkolaČasZtráta
1.Navrátil PavelZŠ Boženy Němcové, Zábřeh13:52+ 00:00
2.Paloncý JanZŠ 8. května, Šumperk14:29+ 00:37
3.Macek VojtěchZŠ Zábřeh Skalička15:39+ 01:47
4.Král OndřejZŠ Boženy Němcové, Zábřeh26:04+ 12:12
5.Hohn RomanZŠ Boženy Němcové, Zábřeh27:20+ 13:28
6.Juřina MarekZŠ a MŠ Bratrušov36:01+ 22:09
7.Podušel DavidZŠ a MŠ Bratrušov37:16+ 23:24
8.Miča JanZŠ a MŠ Bratrušov38:29+ 24:37
9.Fabiánek MatějZŠ a MŠ Bratrušov39:41+ 25:49

H7

1,7 km, 11 kontrol

PořadíPříjmení a jménoŠkolaČasZtráta
1.Jordán AlexandrZŠ 8. května, Šumperk17:33+ 00:00
2.Bartášek TomášGymnázium Zábřeh18:49+ 01:16
3.Kroul JiříZŠ Boženy Němcové, Zábřeh19:13+ 01:40
4.Vyskočil FilipGymnázium Šumperk19:53+ 02:20
5.Polášek VítZŠ 8. května, Šumperk20:56+ 03:23
6.Ondráček ViktorZŠ Vrchlického, Šumperk21:33+ 04:00
7.Greschner AdamZŠ Boženy Němcové, Zábřeh22:34+ 05:01
8.Kobylka DavidIV. ZŠ Zábřeh23:47+ 06:14
9.Bialončík MichalZŠ 8. května, Šumperk24:35+ 07:02
10.Hohn MatějZŠ Boženy Němcové, Zábřeh27:13+ 09:40
11.Plachý ŠimonZŠ Sluneční, Šumperk33:11+ 15:38
12.Šula SebastianZŠ Sluneční, Šumperk37:33+ 20:00
13.Tomanek LukášZŠ 8. května, Šumperk38:09+ 20:36
14.Tran Ba JanGymnázium Zábřeh38:39+ 21:06
Partisch DanielZŠ 8. května, ŠumperkDISK
Kristek JakubZŠ 8. května, ŠumperkDISK
Horký PatrikZŠ 8. května, ŠumperkDISK
Bank RomanZŠ 8. května, ŠumperkDISK

H9

1,9 km, 10 kontrol

PořadíPříjmení a jménoŠkolaČasZtráta
1.Štoudek MartinGymnázium Zábřeh14:31+ 00:00
2.Seidenglanz JáchymZŠ Šumavská, Šumperk15:25+ 00:54
3.Vyskočil VojtěchZŠ Vrchlického, Šumperk16:08+ 01:37
4.Skala VítZŠ Šumavská, Šumperk19:20+ 04:49
5.Chaloupka JakubZŠ Vrchlického, Šumperk20:51+ 06:20
6.Coufal OndřejZŠ Vrchlického, Šumperk22:18+ 07:47
7.Švarc DavidZŠ Vrchlického, Šumperk22:29+ 07:58
8.Zindulka JakubZŠ 8. května, Šumperk23:18+ 08:47
9.Krobot MarekZŠ Vrchlického, Šumperk24:02+ 09:31
10.Skýva OndřejZŠ 8. května, Šumperk24:09+ 09:38
11.Hudos TomášZŠ 8. května, Šumperk24:42+ 10:11
12.Morávek JakubGymnázium Zábřeh25:14+ 10:43
13.Justa DanielGymnázium Zábřeh29:41+ 15:10
14.Pechanec AdamZŠ Vrchlického, Šumperk45:50+ 31:19
15.Kapl DanielZŠ Vrchlického, Šumperk46:55+ 32:24
16.Krejčí JakubZŠ Vrchlického, Šumperk48:20+ 33:49

HS

2,2 km, 13 kontrol

PořadíPříjmení a jménoŠkolaČasZtráta
1.Matoušek MatějGymnázium Šumperk13:02+ 00:00
2.Šrámek OndřejGymnázium Šumperk13:48+ 00:46
3.Janů MilanObchodní akademie Šumperk17:13+ 04:11
4.Juna MarekSŠ železniční, technická a služeb, Šumperk19:49+ 06:47
5.Žoužela TomášSOŠ Zemědělská, Šumperk20:32+ 07:30
6.Cikryt MichalSŠ železniční, technická a služeb, Šumperk20:43+ 07:41
7.Opravil DanielObchodní akademie Šumperk21:32+ 08:30
8.Musial AlešSŠ železniční, technická a služeb, Šumperk21:47+ 08:45
9.Mondek MatějObchodní akademie Šumperk22:19+ 09:17
10.Skoumal MarekSOŠ Zemědělská, Šumperk23:37+ 10:35
11.Jurásek FilipSŠ železniční, technická a služeb, Šumperk23:49+ 10:47
12.Valenta ŠtěpánSŠ železniční, technická a služeb, Šumperk24:00+ 10:58
13.Mikulenka ŠtěpánObchodní akademie Šumperk24:14+ 11:12
14.Ondraček RadekGymnázium Šumperk24:48+ 11:46
15.Flídr MartinGymnázium Zábřeh32:09+ 19:07
Daniel JanSŠ železniční, technická a služeb, ŠumperkDISK
Pechanec MichalSŠ železniční, technická a služeb, ŠumperkDISK
Pařil JosefSOŠ Zemědělská, ŠumperkDISK
Urban MartinSOŠ Zemědělská, ŠumperkDISK
Šustrová Martina, SlovákSOŠ Zemědělská, ŠumperkDISK
MSŽenčák JaroslavObchodní akademie Šumperk16:52+ 03:50
MSTichá DanielaSOŠ Zemědělská, Šumperk31:48+ 18:46
SK Severka Šumperk