SK Severka Šumperk, SVČ a ZpDVPP Doris Šumperk & OR AŠSK ČR Šumperk pořádají

Přebor škol v orientačním běhu 2017/2018

podzimní kolo, 10. října 2017, ZŠ Šumavská Šumperk


3ZS ZŠ 8. května, Šumperk

10.10.2017 Přebor škol v OB 2017/2018 - podzimní kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 30) 4687 H9 3ZS Zindulka Jakub 0.00 ( 31) 4688 H9 3ZS Skýva Ondřej 0.00 ( 32) 446448 H9 3ZS Pavelka Ondřej 0.00 ( 34) 446440 H9 3ZS Hudos Tomáš 0.00 ( 36) 446419 H7 3ZS Polášek Vít 0.00 ( 37) 4690 H7 3ZS Bank Roman 0.00 ( 38) 2056276 H7 3ZS Jordán Alexandr 0.00 ( 40) 49316 H7 3ZS Tomanek Lukáš 0.00 ( 41) 4692 H7 3ZS Horký Patrik 0.00 ( 42) 4694 H7 3ZS Kristek Jakub 0.00 ( 43) 4696 H7 3ZS Bialončík Michal 0.00 ( 44) 4697 H7 3ZS Partisch Daniel 0.00 ( 45) 4699 D7 3ZS Klimešová Michaela 0.00 ( 46) 4703 D7 3ZS Račáková Zuzana 0.00 ( 47) 4704 D7 3ZS Sikorová Tereza 0.00 ( 50) 4705 D7 3ZS Masná Izabela 0.00 ( 51) 4706 D7 3ZS Pozníčková Karolína 0.00 ( 53) 4707 D9 3ZS Müllerová Alžběta 0.00 ( 54) 4708 D9 3ZS Nimmrrichterová Marie 0.00 ( 94) 52619 D3 3ZS Reichlová Lucie 0.00 ( 95) 51309 D3 3ZS Reichlová Pavla 0.00 ( 124) 52617 D3 3ZS Tomanková Alice 0.00 ( 125) 4709 D7 3ZS Vavříková Tereza 0.00 ( 126) 2073739 H3 3ZS Polášek Filip 0.00 ( 145) 2058484 H5 3ZS Paloncý Jan 0.00

4ZZ IV. ZŠ Zábřeh

10.10.2017 Přebor škol v OB 2017/2018 - podzimní kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 81) 2102553 H7 4ZZ Kobylka David 0.00

GSU Gymnázium Šumperk

10.10.2017 Přebor škol v OB 2017/2018 - podzimní kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 88) 2053548 HS GSU Šrámek Ondřej 0.00 ( 89) 2080935 HS GSU Matoušek Matěj 0.00 ( 90) 2056285 HS GSU Jílek Ondřej 0.00 ( 91) 2067336 HS GSU Grulich Ondřej 0.00 ( 92) 2056308 HS GSU Šafář Martin 0.00 ( 93) 920661 DS GSU Plhalová Šárka 0.00 ( 150) 4710 H7 GSU Vyskočil Filip 0.00

GZ Gymnázium Zábřeh

10.10.2017 Přebor škol v OB 2017/2018 - podzimní kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 18) 4711 H7 GZ Babišta Vít 0.00 ( 19) 7206550 D7 GZ Navrátilová Marie 0.00 ( 20) 4712 D7 GZ Sikorová Edita 0.00 ( 21) 416716 H7 GZ Bartášek Tomáš 0.00 ( 22) 4785 H7 GZ Tran Ba Jan 0.00 ( 23) 4716 H9 GZ Justa Daniel 0.00 ( 24) 4717 H9 GZ Morávek Jakub 0.00 ( 25) 53112 H9 GZ Štoudek Martin 0.00 ( 26) 406938 D9 GZ Vorlová Eva 0.00 ( 27) 7201771 D9 GZ Šneiderová Daniela 0.00 ( 28) 4721 HS GZ Flídr Martin 0.00 ( 29) 4725 HS GZ Zimmermann Zdeněk 0.00

OAS Obchodní akademie Šumperk

10.10.2017 Přebor škol v OB 2017/2018 - podzimní kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 58) 4724 DS OAS Smoluchová Vendula 0.00 ( 59) 4726 HS OAS Janů Milan 0.00 ( 60) 4727 HS OAS Mondek Matěj 0.00 ( 61) 4728 DS OAS Rusnáková Jiřina 0.00 ( 62) 4729 DS OAS Čadilová Dominika 0.00 ( 63) 446425 DS OAS Pšenčíková Adéla 0.00 ( 64) 4735 DS OAS Hegerová Michaela 0.00 ( 65) 4736 DS OAS Nemeškalová Simona 0.00 ( 66) 4739 HS OAS Mikulenka Štěpán 0.00 ( 67) 4740 HS OAS Opravil Daniel 0.00 ( 68) 2060274 HS OAS Ženčák Jaroslav 0.00

SOS SOŠ Zemědělská, Šumperk

10.10.2017 Přebor škol v OB 2017/2018 - podzimní kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 96) 2053576 DS SOS Pukyšová Anežka 0.00 ( 97) 4741 DS SOS Šlampová Kateřina, Sch 0.00 ( 98) 337901 HS SOS Šustrová Martina, Slov 0.00 ( 99) 337902 DS SOS Juřenová Tereza, Krmel 0.00 ( 100) 337903 DS SOS Settouf Sára, Hrubá 0.00 ( 101) 337904 DS SOS Kubíčková Tereza, Crho 0.00 ( 102) 337905 DS SOS Macková Andrea, Žaitlí 0.00 ( 103) 337906 DS SOS Stašáková Barbora, Kre 0.00 ( 104) 337907 DS SOS Sovová Sabina, Keňová 0.00 ( 105) 337908 DS SOS Geistlová Klaudie, Kor 0.00 ( 106) 337909 DS SOS Tomášková Lada 0.00 ( 107) 337910 HS SOS Urban Martin 0.00 ( 108) 337911 HS SOS Žoužela Tomáš 0.00 ( 109) 337913 HS SOS Müller Jáchym 0.00 ( 110) 337915 HS SOS Šimek Daniel 0.00

SZT SŠ železniční, technická a služeb, Šumperk

10.10.2017 Přebor škol v OB 2017/2018 - podzimní kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 116) 4617025 HS SZT Juna Marek 0.00 ( 117) 4617023 HS SZT Cykryt Michal 0.00 ( 118) 4617024 HS SZT Musial Aleš 0.00 ( 119) 4617021 HS SZT Valenta Štěpán 0.00 ( 120) 4617030 HS SZT Jurásek Filip 0.00 ( 121) 4617029 HS SZT Druhý Žák z prvního ro 0.00 ( 122) 4617022 HS SZT Třetí Žák z prvního ro 0.00 ( 123) 4617028 HS SZT Čtvrtý Žák z prvního r 0.00

ZBN ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh

10.10.2017 Přebor škol v OB 2017/2018 - podzimní kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 69) 52539 D3 ZBN Blažková Andrea 0.00 ( 70) 416509 D5 ZBN Bartášková Karolína 0.00 ( 71) 4617020 D5 ZBN Štoudková Kateřina 0.00 ( 72) 4617019 H5 ZBN Hohn Roman 0.00 ( 73) 4617018 H5 ZBN Král Ondřej 0.00 ( 74) 7206535 H5 ZBN Navrátil Pavel 0.00 ( 75) 4617017 D7 ZBN Pazderníková Zdeňka 0.00 ( 76) 53565 H7 ZBN Kroul Jiří 0.00 ( 77) 9132 H7 ZBN Greschner Adam 0.00 ( 78) 2080969 H7 ZBN Hohn Matěj 0.00 ( 79) 4617016 D9 ZBN Drozdová Anna 0.00 ( 80) 4617015 D9 ZBN Blažková Simona 0.00

ZS4 ZŠ Sluneční, Šumperk

10.10.2017 Přebor škol v OB 2017/2018 - podzimní kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 113) 4617014 D7 ZS4 Šulová Amálie 0.00 ( 114) 4617013 H7 ZS4 Šula Sebastian 0.00 ( 115) 4617012 H7 ZS4 Plachý Šimon 0.00

ZSB ZŠ a MŠ Bratrušov

10.10.2017 Přebor škol v OB 2017/2018 - podzimní kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 83) 4617011 H5 ZSB Miča Jan 0.00 ( 84) 4617010 H5 ZSB Podušel David 0.00 ( 85) 4617009 H5 ZSB Juřina Marek 0.00 ( 86) 4617008 H5 ZSB Fabiánek Matěj 0.00 ( 87) 4617007 H3 ZSB Macek Vojtěch 0.00

ZSS ZŠ Šumavská, Šumperk

10.10.2017 Přebor škol v OB 2017/2018 - podzimní kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 111) 1407427 H9 ZSS Seidenglanz Jáchym 0.00 ( 112) 6710 D7 ZSS Seidenglanzová Johana 0.00

ZSV ZŠ Vrchlického, Šumperk

10.10.2017 Přebor škol v OB 2017/2018 - podzimní kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 1) 8041 H5 ZSV Cveček Jan 0.00 ( 2) 4617006 H5 ZSV Doležal Jakub 0.00 ( 3) 53670 H7 ZSV Ondráček Viktor 0.00 ( 4) 4617005 H9 ZSV Krobot Marek 0.00 ( 5) 4617004 D9 ZSV Kolářová Hana 0.00 ( 6) 4617002 H9 ZSV Coufal Ondřej 0.00 ( 7) 4617001 H9 ZSV Krejčí Jakub 0.00 ( 8) 4634080 H9 ZSV Pechanec Adam 0.00 ( 9) 4634079 D9 ZSV Janků Kateřina 0.00 ( 10) 4634078 H9 ZSV Švarc David 0.00 ( 11) 4634077 D9 ZSV Prudíková Nandi 0.00 ( 12) 4634076 D9 ZSV Hubeňáková Romana 0.00 ( 13) 4634075 H9 ZSV Kapl Daniel 0.00 ( 14) 4634074 H9 ZSV Vyskočil Vojtěch 0.00 ( 16) 4634073 D9 ZSV Sedláková Kateřina 0.00 ( 17) 4634072 H9 ZSV Chaloupka Jakub 0.00

ZZS ZŠ Zábřeh Skalička

10.10.2017 Přebor škol v OB 2017/2018 - podzimní kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 82) 426313 H5 ZZS Macek Vojtěch 0.00
SK Severka Šumperk