SK Severka Šumperk, SVČ a ZpDVPP Doris Šumperk & OR AŠSK ČR Šumperk pořádají

Přebor škol v orientačním běhu 2017/2018

podzimní kolo, 10. října 2017, ZŠ Šumavská Šumperk


Kategorie D3

10.10.2017 Přebor škol v OB 2017/2018 - podzimní kolo - seznam přihlášených závodníků

délka trati  1.00 km, převýšení     0 m,  6 kontrol           

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
52617 Tomanková Alice 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 51309 Reichlová Pavla 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 52619 Reichlová Lucie 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 52539 Blažková Andrea ZBN C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh

Kategorie D5

10.10.2017 Přebor škol v OB 2017/2018 - podzimní kolo - seznam přihlášených závodníků

délka trati  1.20 km, převýšení     0 m,  8 kontrol           

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
4617020 Štoudková Kateřina ZBN C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 416509 Bartášková Karolína ZBN C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh

Kategorie D7

10.10.2017 Přebor škol v OB 2017/2018 - podzimní kolo - seznam přihlášených závodníků

délka trati  1.40 km, převýšení     0 m, 11 kontrol           

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
4709 Vavříková Tereza 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 4706 Pozníčková Karolína 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 4705 Masná Izabela 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 4704 Sikorová Tereza 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 4703 Račáková Zuzana 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 4699 Klimešová Michaela 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 4712 Sikorová Edita GZ C Gymnázium Zábřeh 7206550 Navrátilová Marie GZ C Gymnázium Zábřeh 4617017 Pazderníková Zdeňka ZBN C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 4617014 Šulová Amálie ZS4 C ZŠ Sluneční, Šumperk 6710 Seidenglanzová Johana ZSS C ZŠ Šumavská, Šumperk

Kategorie D9

10.10.2017 Přebor škol v OB 2017/2018 - podzimní kolo - seznam přihlášených závodníků

délka trati  1.70 km, převýšení     0 m, 11 kontrol           

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
4708 Nimmrrichterová Marie 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 4707 Müllerová Alžběta 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 7201771 Šneiderová Daniela GZ C Gymnázium Zábřeh 406938 Vorlová Eva GZ C Gymnázium Zábřeh 4617015 Blažková Simona ZBN C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 4617016 Drozdová Anna ZBN C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 4634073 Sedláková Kateřina ZSV C ZŠ Vrchlického, Šumperk 4634076 Hubeňáková Romana ZSV C ZŠ Vrchlického, Šumperk 4634077 Prudíková Nandi ZSV C ZŠ Vrchlického, Šumperk 4634079 Janků Kateřina ZSV C ZŠ Vrchlického, Šumperk 4617004 Kolářová Hana ZSV C ZŠ Vrchlického, Šumperk

Kategorie DS

10.10.2017 Přebor škol v OB 2017/2018 - podzimní kolo - seznam přihlášených závodníků

délka trati  1.80 km, převýšení     0 m, 12 kontrol           

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
920661 Plhalová Šárka GSU C Gymnázium Šumperk 4736 Nemeškalová Simona OAS C Obchodní akademie Šumperk 4735 Hegerová Michaela OAS C Obchodní akademie Šumperk 446425 Pšenčíková Adéla OAS C Obchodní akademie Šumperk 4729 Čadilová Dominika OAS C Obchodní akademie Šumperk 4728 Rusnáková Jiřina OAS C Obchodní akademie Šumperk 4724 Smoluchová Vendula OAS C Obchodní akademie Šumperk 337909 Tomášková Lada SOS C SOŠ Zemědělská, Šumperk 337908 Geistlová Klaudie, Korner SOS C SOŠ Zemědělská, Šumperk 337907 Sovová Sabina, Keňová SOS C SOŠ Zemědělská, Šumperk 337906 Stašáková Barbora, Krejčí SOS C SOŠ Zemědělská, Šumperk 337905 Macková Andrea, Žaitlíkov SOS C SOŠ Zemědělská, Šumperk 337904 Kubíčková Tereza, Crhová SOS C SOŠ Zemědělská, Šumperk 337903 Settouf Sára, Hrubá SOS C SOŠ Zemědělská, Šumperk 337902 Juřenová Tereza, Krmelová SOS C SOŠ Zemědělská, Šumperk 4741 Šlampová Kateřina, Schopf SOS C SOŠ Zemědělská, Šumperk 2053576 Pukyšová Anežka SOS C SOŠ Zemědělská, Šumperk

Kategorie H3

10.10.2017 Přebor škol v OB 2017/2018 - podzimní kolo - seznam přihlášených závodníků

délka trati  1.00 km, převýšení     0 m,  6 kontrol           

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
2073739 Polášek Filip 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 4617007 Macek Vojtěch ZSB C ZŠ a MŠ Bratrušov

Kategorie H5

10.10.2017 Přebor škol v OB 2017/2018 - podzimní kolo - seznam přihlášených závodníků

délka trati  1.40 km, převýšení     0 m,  8 kontrol           

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
2058484 Paloncý Jan 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 7206535 Navrátil Pavel ZBN C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 4617018 Král Ondřej ZBN C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 4617019 Hohn Roman ZBN C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 4617008 Fabiánek Matěj ZSB C ZŠ a MŠ Bratrušov 4617009 Juřina Marek ZSB C ZŠ a MŠ Bratrušov 4617010 Podušel David ZSB C ZŠ a MŠ Bratrušov 4617011 Miča Jan ZSB C ZŠ a MŠ Bratrušov 4617006 Doležal Jakub ZSV C ZŠ Vrchlického, Šumperk 8041 Cveček Jan ZSV C ZŠ Vrchlického, Šumperk 426313 Macek Vojtěch ZZS C ZŠ Zábřeh Skalička

Kategorie H7

10.10.2017 Přebor škol v OB 2017/2018 - podzimní kolo - seznam přihlášených závodníků

délka trati  1.70 km, převýšení     0 m, 11 kontrol           

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
4697 Partisch Daniel 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 4696 Bialončík Michal 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 4694 Kristek Jakub 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 4692 Horký Patrik 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 49316 Tomanek Lukáš 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 2056276 Jordán Alexandr 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 4690 Bank Roman 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 446419 Polášek Vít 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 2102553 Kobylka David 4ZZ C IV. ZŠ Zábřeh 4710 Vyskočil Filip GSU C Gymnázium Šumperk 4785 Tran Ba Jan GZ C Gymnázium Zábřeh 416716 Bartášek Tomáš GZ C Gymnázium Zábřeh 4711 Babišta Vít GZ C Gymnázium Zábřeh 2080969 Hohn Matěj ZBN C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 9132 Greschner Adam ZBN C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 53565 Kroul Jiří ZBN C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 4617012 Plachý Šimon ZS4 C ZŠ Sluneční, Šumperk 4617013 Šula Sebastian ZS4 C ZŠ Sluneční, Šumperk 53670 Ondráček Viktor ZSV C ZŠ Vrchlického, Šumperk

Kategorie H9

10.10.2017 Přebor škol v OB 2017/2018 - podzimní kolo - seznam přihlášených závodníků

délka trati  1.90 km, převýšení     0 m, 10 kontrol           

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
446440 Hudos Tomáš 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 446448 Pavelka Ondřej 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 4688 Skýva Ondřej 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 4687 Zindulka Jakub 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 53112 Štoudek Martin GZ C Gymnázium Zábřeh 4717 Morávek Jakub GZ C Gymnázium Zábřeh 4716 Justa Daniel GZ C Gymnázium Zábřeh 1407427 Seidenglanz Jáchym ZSS C ZŠ Šumavská, Šumperk 4634072 Chaloupka Jakub ZSV C ZŠ Vrchlického, Šumperk 4634074 Vyskočil Vojtěch ZSV C ZŠ Vrchlického, Šumperk 4634075 Kapl Daniel ZSV C ZŠ Vrchlického, Šumperk 4634078 Švarc David ZSV C ZŠ Vrchlického, Šumperk 4634080 Pechanec Adam ZSV C ZŠ Vrchlického, Šumperk 4617001 Krejčí Jakub ZSV C ZŠ Vrchlického, Šumperk 4617002 Coufal Ondřej ZSV C ZŠ Vrchlického, Šumperk 4617005 Krobot Marek ZSV C ZŠ Vrchlického, Šumperk

Kategorie HS

10.10.2017 Přebor škol v OB 2017/2018 - podzimní kolo - seznam přihlášených závodníků

délka trati  2.20 km, převýšení     0 m, 13 kontrol           

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
2056308 Šafář Martin GSU C Gymnázium Šumperk 2067336 Grulich Ondřej GSU C Gymnázium Šumperk 2056285 Jílek Ondřej GSU C Gymnázium Šumperk 2080935 Matoušek Matěj GSU C Gymnázium Šumperk 2053548 Šrámek Ondřej GSU C Gymnázium Šumperk 4725 Zimmermann Zdeněk GZ C Gymnázium Zábřeh 4721 Flídr Martin GZ C Gymnázium Zábřeh 2060274 Ženčák Jaroslav OAS C Obchodní akademie Šumperk 4740 Opravil Daniel OAS C Obchodní akademie Šumperk 4739 Mikulenka Štěpán OAS C Obchodní akademie Šumperk 4727 Mondek Matěj OAS C Obchodní akademie Šumperk 4726 Janů Milan OAS C Obchodní akademie Šumperk 337915 Šimek Daniel SOS C SOŠ Zemědělská, Šumperk 337913 Müller Jáchym SOS C SOŠ Zemědělská, Šumperk 337911 Žoužela Tomáš SOS C SOŠ Zemědělská, Šumperk 337910 Urban Martin SOS C SOŠ Zemědělská, Šumperk 337901 Šustrová Martina, Slovák SOS C SOŠ Zemědělská, Šumperk 4617028 Čtvrtý Žák z prvního ročn SZT C SŠ železniční, technická a služeb, Šu 4617022 Třetí Žák z prvního roční SZT C SŠ železniční, technická a služeb, Šu 4617029 Druhý Žák z prvního roční SZT C SŠ železniční, technická a služeb, Šu 4617030 Jurásek Filip SZT C SŠ železniční, technická a služeb, Šu 4617021 Valenta Štěpán SZT C SŠ železniční, technická a služeb, Šu 4617024 Musial Aleš SZT C SŠ železniční, technická a služeb, Šu 4617023 Cykryt Michal SZT C SŠ železniční, technická a služeb, Šu 4617025 Juna Marek SZT C SŠ železniční, technická a služeb, Šu
SK Severka Šumperk