Klein Laufen in Gross Würben

4. závod Hanáckého žebříčku podzim – krátká trať

30. září 2017, Velké Vrbno

Výsledky

D10C

1,4 km, 30 m, 6 kontrol

MístoPříjmení a jménoReg. čísloLicenceKlubČasZtráta
1.Finstrlová KristýnaZBM0752CSK Žabovřesky Brno10:33
2.Kočová KláraZBM0850CSK Žabovřesky Brno11:38+ 1:05
3.Kovalčíková AlenaAOP0751COrientační Běh Opava13:04+ 2:31
4.Jílková PavlaKON0799CKOB Konice14:42+ 4:09
5.Bartášková KarolínaASU0799CMagnus Orienteering15:50+ 5:17
6.Tomanková AliceKSU0959CKlub vytrvalostních sportů Šumperk16:19+ 5:46
7.Reichlová PavlaKSU0888CKlub vytrvalostních sportů Šumperk18:49+ 8:16
8.Pachmannová IvaAOP0852COrientační Běh Opava20:28+ 9:55
9.Kočandrlová NatálieKSU0979CKlub vytrvalostních sportů Šumperk22:58+ 12:25
10.Reichlová LucieKSU0850CKlub vytrvalostních sportů Šumperk40:48+ 30:15
Hiklová EvaZBM0755CSK Žabovřesky BrnoDISK

D12C

1,6 km, 40 m, 6 kontrol

MístoPříjmení a jménoReg. čísloLicenceKlubČasZtráta
1.Procházková DoubravkaADA0651BOOB Spartak Adamov10:29
2.Finstrlová JulieZBM0552BSK Žabovřesky Brno11:13+ 0:44
3.Otrubová AnnaPLU0577BTJ SOKOL Plumlov11:47+ 1:18
4.Navrátilová MarieASU0599BMagnus Orienteering14:02+ 3:33
5.Gallo NatálieAOP0652COrientační Běh Opava14:07+ 3:38
6.Jílková LenkaKON0666CKOB Konice14:10+ 3:41
7.Zatloukalová JulieSTE0650CSK SKI-OB Šternberk14:28+ 3:59
8.Pospíšilová StellaSTE0551CSK SKI-OB Šternberk14:41+ 4:12
9.Pachmannová KatkaAOP0551COrientační Běh Opava14:51+ 4:22
10.Pazderníková ZdeňkaASU0698CMagnus Orienteering15:02+ 4:33
11.Neumannová KristýnaSTE0550BSK SKI-OB Šternberk15:16+ 4:47
12.Šaňáková MarieUOL0651CSOB Olomouc15:57+ 5:28
13.Burdová HelenaSTE0653CSK SKI-OB Šternberk15:58+ 5:29
14.Kopecká NelaUOL0650CSOB Olomouc17:56+ 7:27
15.Plachá AnetaJPV0555COddíl OS SK Prostějov26:26+ 15:57
Stryková KarolínaKSU0656CKlub vytrvalostních sportů ŠumperkDISK

D14C

2 km, 65 m, 10 kontrol

MístoPříjmení a jménoReg. čísloLicenceKlubČasZtráta
1.Lukašáková SáraSTE0450BSK SKI-OB Šternberk19:29
2.Pachmannová BáraAOP0351COrientační Běh Opava20:04+ 0:35
3.Smékalová KarolínaUOL0451BSOB Olomouc20:22+ 0:53
4.Klechová KarolínaAOP0452BOrientační Běh Opava21:26+ 1:57
5.Němečková KateřinaPLU0350BTJ SOKOL Plumlov22:36+ 3:07
6.Smékalová ViktorieUOL0450BSOB Olomouc22:37+ 3:08
7.Černochová MichaelaPLU0351BTJ SOKOL Plumlov22:43+ 3:14
8.Binarová AdélaUOL0452BSOB Olomouc23:33+ 4:04
9.Kovalčíková AnnaAOP0453BOrientační Běh Opava25:27+ 5:58
10.Šánová JulieKSU0494BKlub vytrvalostních sportů Šumperk25:44+ 6:15
11.Lubrichová VeronikaSTE0451CSK SKI-OB Šternberk26:06+ 6:37
12.Heclová MarieKSU0454BKlub vytrvalostních sportů Šumperk27:09+ 7:40
13.Vorlová EvaASU0499BMagnus Orienteering30:11+ 10:42
14.Slehová EliškaUOL0453CSOB Olomouc32:09+ 12:40
Pánková KláraZBM0456BSK Žabovřesky BrnoDISK

D16C

2,4 km, 100 m, 12 kontrol

MístoPříjmení a jménoReg. čísloLicenceKlubČasZtráta
1.Raclavská VlaďkaUOL0253BSOB Olomouc33:47
2.Raclavská LenkaUOL0252CSOB Olomouc46:46+ 12:59
3.Pospíšilová HelenaSTE0253CSK SKI-OB Šternberk48:58+ 15:11
Smolková SabinaSTE0250BSK SKI-OB ŠternberkDISK

D21C

3,5 km, 200 m, 18 kontrol

MístoPříjmení a jménoReg. čísloLicenceKlubČasZtráta
1.Tužilová MagdalénaZBM9452ESK Žabovřesky Brno30:40
2.Hiklová NataliaZBM8350ESK Žabovřesky Brno34:19+ 3:39
3.Tesařová MarkétaZBM9456ESK Žabovřesky Brno34:35+ 3:55
4.Vítková LuciePTE9474CTJ Sokol Ptení42:54+ 12:14
5.Sklenářová RadkaLCE9250ROOB TJ Slovan Luhačovice43:02+ 12:22
6.Marková EmaSTE0252ASK SKI-OB Šternberk44:03+ 13:23
7.Habigerová RadkaKSU9559CKlub vytrvalostních sportů Šumperk48:58+ 18:18
8.Holečková AnnaUOL9853CSOB Olomouc57:47+ 27:07
9.Skyvová KristýnaSTE7054CSK SKI-OB Šternberk57:54+ 27:14
10.Škrabalová ŠárkaKON9888CKOB Konice58:29+ 27:49
11.Rajnošek TerezaKSU8691CKlub vytrvalostních sportů Šumperk60:50+ 30:10
12.Plachá AndreaJPV7676COddíl OS SK Prostějov76:10+ 45:30
Svačinková KateřinaVRB9899CSportovní klub ve Vrbně pod PradědemDISK

D35C

3 km, 150 m, 14 kontrol

MístoPříjmení a jménoReg. čísloLicenceKlubČasZtráta
1.Gallo MartinaAOP7951COrientační Běh Opava36:47
2.Otrubová JohanaPLU7852CTJ SOKOL Plumlov37:33+ 0:46
3.Sedlářová PavlaAOP7052COrientační Běh Opava39:13+ 2:26
4.Svačinková JitkaVRB7777CSportovní klub ve Vrbně pod Pradědem44:40+ 7:53
5.Kovalčíková EvaAOP7852COrientační Běh Opava46:25+ 9:38
6.Krčová MartinaKSU7272CKlub vytrvalostních sportů Šumperk47:55+ 11:08
7.Glabazňová JanaAOP6151COrientační Běh Opava48:21+ 11:34
8.Good LudmilaSBR8050CSKOB Bruntál52:24+ 15:37
9.Štáblová MichaelaKSU7787CKlub vytrvalostních sportů Šumperk52:59+ 16:12
10.Pachmannová HanaAOP7252COrientační Běh Opava53:01+ 16:14
11.Němečková VěraPLU7777CTJ SOKOL Plumlov53:15+ 16:28
12.Paloncý JanaKSU7878CKlub vytrvalostních sportů Šumperk53:37+ 16:50
13.Holasová ŠarkaAOP7853COrientační Běh Opava56:08+ 19:21
14.Růžičková JanaKSU7797CKlub vytrvalostních sportů Šumperk56:52+ 20:05
15.Reichlová JiřinaKSU7499CKlub vytrvalostních sportů Šumperk59:14+ 22:27
16.Jílková HanaKON8080CKOB Konice59:28+ 22:41
17.Kopecká JitkaUOL7750CSOB Olomouc60:29+ 23:42
18.Vránová HelenaUOL7652CSOB Olomouc69:27+ 32:40
19.Marková EvaSTE7550CSK SKI-OB Šternberk81:22+ 44:35
20.Lubrichová EvaSTE7556CSK SKI-OB Šternberk81:39+ 44:52
21.Heclová JanaKSU7550CKlub vytrvalostních sportů Šumperk82:08+ 45:21
22.Stryková VlastaKSU7667CKlub vytrvalostních sportů Šumperk82:59+ 46:12
23.Šaňáková ŠárkaUOL7650CSOB Olomouc106:02+ 69:15

D45C

2,7 km, 150 m, 15 kontrol

MístoPříjmení a jménoReg. čísloLicenceKlubČasZtráta
1.Jarošová PetraZPV6666CKOB ZPV Prostějov34:43
2.Vavrečková IvanaJPV6363COddíl OS SK Prostějov49:14+ 14:31
3.Mutinská ZdeňkaKUO6499CKOB Ústí nad Orlicí52:17+ 17:34
4.Rozsívalová HelenaKSU7070CKlub vytrvalostních sportů Šumperk54:10+ 19:27
5.Holečková LenkaUOL6750CSOB Olomouc57:10+ 22:27
6.Švancárová HelenaKSU7252CKlub vytrvalostních sportů Šumperk58:31+ 23:48
7.Štorková SimonaJPV6556COddíl OS SK Prostějov63:33+ 28:50
8.Smičková EvaKON5887CKOB Konice63:45+ 29:02
9.Felklová Jarmila47C6050CASPV OA Šumperk76:01+ 41:18
10.Špacírová DanušeUOL5852CSOB Olomouc84:26+ 49:43

D55C

2,3 km, 80 m, 14 kontrol

MístoPříjmení a jménoReg. čísloLicenceKlubČasZtráta
1.Dudíková EvaJPV5757COddíl OS SK Prostějov55:56
2.Künstlerová MiladaUOL5651CSOB Olomouc64:12+ 8:16

H10C

1,4 km, 30 m, 6 kontrol

MístoPříjmení a jménoReg. čísloLicenceKlubČasZtráta
1.Světnický AntonínSTE0800CSK SKI-OB Šternberk10:12
2.Paloncý JanKSU0808CKlub vytrvalostních sportů Šumperk10:27+ 0:15
3.Zřídkaveselý MartinZBM0808CSK Žabovřesky Brno11:17+ 1:05
4.Mlček VincencKSU0700CKlub vytrvalostních sportů Šumperk11:34+ 1:22
5.Holas ŠtěpánAOP0900COrientační Běh Opava12:25+ 2:13
6.Kovalčík PetrAOP0901COrientační Běh Opava13:06+ 2:54
7.Navrátil PavelASU0747CMagnus Orienteering13:44+ 3:32
8.Plachý OndřejJPV0707COddíl OS SK Prostějov14:24+ 4:12
9.Kubíček VavřinecUOL0801CSOB Olomouc14:42+ 4:30
10.Macek VojtěchASU0748CMagnus Orienteering14:57+ 4:45
11.Neveselý ŠtěpánNNNCNeregistrovaní (NNN)32:33+ 22:21

H12C

1,7 km, 40 m, 8 kontrol

MístoPříjmení a jménoReg. čísloLicenceKlubČasZtráta
1.Štábl PatrikKSU0606BKlub vytrvalostních sportů Šumperk10:06
2.Antonowicz JanSTE0503CSK SKI-OB Šternberk10:23+ 0:17
3.Vodička IgorUOL0502BSOB Olomouc10:39+ 0:33
4.Černoch MartinPLU0500BTJ SOKOL Plumlov10:46+ 0:40
5.Zřídkaveselý AdamZBM0505BSK Žabovřesky Brno10:49+ 0:43
6.Koča VojtěchZBM0602CSK Žabovřesky Brno12:02+ 1:56
7.Borunský MatějAOP0600COrientační Běh Opava12:20+ 2:14
8.Štorek JanJPV0505COddíl OS SK Prostějov12:37+ 2:31
9.Otruba FrantišekPLU0501BTJ SOKOL Plumlov13:20+ 3:14
10.Bláha AdamKSU0525CKlub vytrvalostních sportů Šumperk13:33+ 3:27
11.Tomanek LukášKSU0502CKlub vytrvalostních sportů Šumperk14:19+ 4:13
12.Opravil VojtěchKSU0515CKlub vytrvalostních sportů Šumperk14:30+ 4:24
13.Soldán RobinPLU0600CTJ SOKOL Plumlov14:41+ 4:35
14.Šána RobertKSU0616BKlub vytrvalostních sportů Šumperk14:43+ 4:37
15.Jordán AlexandrKSU0626CKlub vytrvalostních sportů Šumperk18:33+ 8:27
16.Kobylka DavidASU0546CMagnus Orienteering19:37+ 9:31
17.Greschner AdamASU0547CMagnus Orienteering20:11+ 10:05
18.Slavík OndřejVRB0505CSportovní klub ve Vrbně pod Pradědem22:20+ 12:14

H14C

2,1 km, 70 m, 12 kontrol

MístoPříjmení a jménoReg. čísloLicenceKlubČasZtráta
1.Štábl AdamKSU0401AKlub vytrvalostních sportů Šumperk17:04
2.Beneš JindřichKON0404BKOB Konice18:42+ 1:38
3.Štěrbák JosefZBM0409BSK Žabovřesky Brno19:03+ 1:59
4.Janků MartinSTE0404BSK SKI-OB Šternberk19:59+ 2:55
5.Rajman FilipUOL0301CSOB Olomouc22:54+ 5:50
6.Stryk ŠtěpánKSU0306BKlub vytrvalostních sportů Šumperk25:57+ 8:53
7.Bartášek TomášASU0447CMagnus Orienteering31:03+ 13:59
8.Štoudek MartinASU0448BMagnus Orienteering31:24+ 14:20
9.Šperlich JanKSU0403BKlub vytrvalostních sportů Šumperk36:30+ 19:26
10.Novák RostislavPLU0300CTJ SOKOL Plumlov40:03+ 22:59

H16C

2,8 km, 145 m, 15 kontrol

MístoPříjmení a jménoReg. čísloLicenceKlubČasZtráta
1.Valík AdamAOP0301AOrientační Běh Opava26:57
2.Dostál FrantišekUOL0201BSOB Olomouc29:43+ 2:46
3.Čech VítAOP0302BOrientační Běh Opava30:31+ 3:34
4.Hecl FrantišekKSU0201BKlub vytrvalostních sportů Šumperk30:32+ 3:35
5.Šafář MartinKSU0105AKlub vytrvalostních sportů Šumperk30:48+ 3:51
6.Poštulka LukášSTE0104BSK SKI-OB Šternberk32:26+ 5:29
7.Štorek DavidJPV0202BOddíl OS SK Prostějov36:36+ 9:39
8.Holusek JiříJPV0123COddíl OS SK Prostějov43:10+ 16:13
9.Šimek ŠtěpánUOL0104BSOB Olomouc44:17+ 17:20
10.Doseděl ŠtěpánSTE0206CSK SKI-OB Šternberk50:28+ 23:31
Babišta AntonínKSU0111CKlub vytrvalostních sportů ŠumperkDISK

H18C

3,4 km, 200 m, 18 kontrol

MístoPříjmení a jménoReg. čísloLicenceKlubČasZtráta
1.Coufal JáchymZBM0200ASK Žabovřesky Brno36:18
2.Beneš MiroslavKON9915BKOB Konice48:59+ 12:41
Milán TomášZBM0111ASK Žabovřesky BrnoDISK

H21C

4,1 km, 235 m, 20 kontrol

MístoPříjmení a jménoReg. čísloLicenceKlubČasZtráta
1.Hájek DanielZBM8919ESK Žabovřesky Brno30:33
2.Zimmermann ŠtěpánZBM9101ESK Žabovřesky Brno32:27+ 1:54
3.Hlaváč OndřejZBM9901ASK Žabovřesky Brno36:26+ 5:53
4.Světnický FrantišekSTE0204ASK SKI-OB Šternberk36:31+ 5:58
5.Mokrý StanislavZBM9202RSK Žabovřesky Brno37:15+ 6:42
6.Matoušek MatějKSU0005AKlub vytrvalostních sportů Šumperk37:58+ 7:25
7.Rajnošek ZdeněkKSU8506CKlub vytrvalostních sportů Šumperk38:02+ 7:29
8.Zháňal JanZBM8721CSK Žabovřesky Brno38:11+ 7:38
9.Přikryl PetrZBM6708CSK Žabovřesky Brno38:37+ 8:04
10.Chloupek AdamZBM9300RSK Žabovřesky Brno39:12+ 8:39
11.Kelbl VladimírZBM9711ASK Žabovřesky Brno40:07+ 9:34
12.Jílek JakubKSU9202CKlub vytrvalostních sportů Šumperk40:41+ 10:08
13.Janů ZdeněkKSU9045CKlub vytrvalostních sportů Šumperk40:46+ 10:13
14.Jílek OndřejKSU9908AKlub vytrvalostních sportů Šumperk40:54+ 10:21
15.Skřivanek MarcelJPV7713COddíl OS SK Prostějov42:57+ 12:24
16.Lukašák ŠimonSTE0202ASK SKI-OB Šternberk43:37+ 13:04
17.Holas TomášAOP7802COrientační Běh Opava47:09+ 16:36
18.Binar RobertOOL7501CSK Haná orienteering49:05+ 18:32
19.Otruba MarekPLU7417CTJ SOKOL Plumlov49:47+ 19:14
20.Václavek TomášSTE5809CSK SKI-OB Šternberk51:02+ 20:29
21.Valík TomášAOP0001AOrientační Běh Opava51:36+ 21:03
22.Tomanek DanielKSU7410CKlub vytrvalostních sportů Šumperk51:38+ 21:05
23.Marek AntonínSTE7501CSK SKI-OB Šternberk56:57+ 26:24
24.Procházka JiříADA7512COOB Spartak Adamov58:50+ 28:17
25.Poštulka TomášSTE9700BSK SKI-OB Šternberk58:52+ 28:19
26.Tomášek TomášSTE8000CSK SKI-OB Šternberk66:48+ 36:15

H35C

3,4 km, 200, 18 kontrol

MístoPříjmení a jménoReg. čísloLicenceKlubČasZtráta
1.Kovalčík TomášAOP7301COrientační Běh Opava33:32
2.Kopecký DavidUOL7800CSOB Olomouc36:03+ 2:31
3.Smolka MartinSTE7100CSK SKI-OB Šternberk37:22+ 3:50
4.Borunský TomášAOP7402COrientační Běh Opava39:46+ 6:14
5.Ženčák Jaroslav47C6100CASPV OA Šumperk43:15+ 9:43
6.Hecl MilošKSU7601CKlub vytrvalostních sportů Šumperk43:33+ 10:01
7.Greschner LubošASU7848CMagnus Orienteering45:09+ 11:37
8.Šimek RomanUOL6503CSOB Olomouc46:50+ 13:18
9.Matoušek MilanKSU6701CKlub vytrvalostních sportů Šumperk48:14+ 14:42
10.Mátl PavelKSU6844CKlub vytrvalostních sportů Šumperk48:37+ 15:05
11.Bartášek JiříASU7448CMagnus Orienteering49:41+ 16:09
12.Štábl RomanKSU7501CKlub vytrvalostních sportů Šumperk52:07+ 18:35
13.Smékal DavidUOL7503CSOB Olomouc53:27+ 19:55
14.Možný StanislavPVP7700CVSS Přírodověda Praha55:28+ 21:56
15.Novák JanSTE7900CSK SKI-OB Šternberk61:46+ 28:14
16.Videcký JanKSU7504CKlub vytrvalostních sportů Šumperk63:34+ 30:02
17.Navrátil MartinASU7449CMagnus Orienteering68:14+ 34:42
18.Vrána JanUOL7300CSOB Olomouc75:52+ 42:20

H45C

3,1 km, 175 m, 16 kontrol

MístoPříjmení a jménoReg. čísloLicenceKlubČasZtráta
1.Grepl LadislavKON6111CKOB Konice32:45
2.Řeháček PetrSBR6302CSKOB Bruntál33:36+ 0:51
3.Skyva PetrSTE6501CSK SKI-OB Šternberk34:57+ 2:12
4.Trejtnar PavelKUN5801CTJ Sokol Kunvald39:33+ 6:48
5.Paloncý PavelKSU6349CKlub vytrvalostních sportů Šumperk39:38+ 6:53
6.Slavík TomášVRB6808CSportovní klub ve Vrbně pod Pradědem39:39+ 6:54
7.Mutinský ViktorKUO6501CKOB Ústí nad Orlicí39:49+ 7:04
8.Antonowicz Jerzy28P6800CUNTS Warszawa40:26+ 7:41
9.Sklenář JosefSBR6601CSKOB Bruntál41:35+ 8:50
10.Poštulka ZdenekSTE6600CSK SKI-OB Šternberk42:16+ 9:31
11.Sklenář MiroslavAOP6302COrientační Běh Opava43:27+ 10:42
12.Chmelař MiroslavJPV6217COddíl OS SK Prostějov43:49+ 11:04
13.Světnický AlexandrOOL6300CSK Haná orienteering45:57+ 13:12
14.Kubíček JiříUOL6500CSOB Olomouc46:37+ 13:52
15.Macek KarelASU7102CMagnus Orienteering47:41+ 14:56
16.Vítek ZbyněkPTE6622CTJ Sokol Ptení47:58+ 15:13
17.Cetl VladimírAOP6602COrientační Běh Opava50:48+ 18:03
18.Plachý MartinJPV6515COddíl OS SK Prostějov51:13+ 18:28
19.Holusek MilanJPVCOddíl OS SK Prostějov63:18+ 30:33
20.Kubeš JaromírPLU6219CTJ SOKOL Plumlov90:54+ 58:09

H55C

2,5 km, 80 m, 13 kontrol

MístoPříjmení a jménoReg. čísloLicenceKlubČasZtráta
1.Višňa MilanOOL5904CSK Haná orienteering30:48
2.Jaroš VojtěchZPV5706CKOB ZPV Prostějov44:53+ 14:05
3.Albert FrantišekOOL5804CSK Haná orienteering45:26+ 14:38
4.Doseděl EmilSTE6100CSK SKI-OB Šternberk46:58+ 16:10
5.Felkl Luděk47C6000CASPV OA Šumperk47:19+ 16:31
6.Tesař KarelKSU5500CKlub vytrvalostních sportů Šumperk81:19+ 50:31

H65C

2,3 km, 80 m, 13 kontrol

MístoPříjmení a jménoReg. čísloLicenceKlubČasZtráta
1.Pospíšil KarelVRB5001CSportovní klub ve Vrbně pod Pradědem37:27
2.Šroler ZdeněkKUN5201CTJ Sokol Kunvald40:04+ 2:37
3.Pilc OldřichOOL5100CSK Haná orienteering45:32+ 8:05
4.Novotný StanislavZLH4800COOB TJ Zlaté Hory48:16+ 10:49
5.Toman StanislavSBR4801CSKOB Bruntál52:21+ 14:54
6.Babák JiříZLH4801COOB TJ Zlaté Hory64:28+ 27:01
7.Blažek VáclavSBR4701CSKOB Bruntál69:29+ 32:02

DH10N

1,4 km, 30 m, 6 kontrol

MístoPříjmení a jménoReg. čísloLicenceKlubČasZtráta
1.Skřivanková AnnaTBM0853CKOS TJ Tesla Brno12:20
2.Kučerová KlaudieSTE0853CSK SKI-OB Šternberk19:54+ 7:34
3.Šaňák HynekUOL0901CSOB Olomouc20:05+ 7:45
4.Štábl VítKSU1100CKlub vytrvalostních sportů Šumperk21:56+ 9:36
5.Paloncý AdélaKSU0950CKlub vytrvalostních sportů Šumperk35:45+ 23:25

HDR

1,6 km, 35 m, 7 kontrol

MístoPříjmení a jménoReg. čísloLicenceKlubČasZtráta
1.Hikl MartinZBMCSK Žabovřesky Brno15:17
2.Marek MartinSTE1100CSK SKI-OB Šternberk18:19+ 3:02
3.Procházka FerdinandADA1001COOB Spartak Adamov18:23+ 3:06
4.Tomášek MatějSTECSK SKI-OB Šternberk18:25+ 3:08
5.Janků MichalaSTE1150CSK SKI-OB Šternberk18:26+ 3:09
6.Burdová HanaSTE0852CSK SKI-OB Šternberk19:53+ 4:36
7.Vodičková TerezaUOLCSOB Olomouc21:49+ 6:32
8.Kubíčková MagdalenaNNNCNeregistrovaní (NNN)22:05+ 6:48
9.Macek VáclavASU1249CMagnus Orienteering22:54+ 7:37
10.Plachý MatyášJPV1010COddíl OS SK Prostějov24:14+ 8:57
11.Liška AntonínUOL1050CSOB Olomouc27:19+ 12:02
12.Růžička MatějKSU0901CKlub vytrvalostních sportů Šumperk28:53+ 13:36
13.Neveselá KláraNNNCNeregistrovaní (NNN)32:27+ 17:10
14.Skřivanek František1XC1200CSkřivankovi33:05+ 17:48
15.Rajnošek SamuelKSUCKlub vytrvalostních sportů Šumperk35:52+ 20:35
16.Rajnošek MatoušKSUCKlub vytrvalostních sportů Šumperk35:55+ 20:38
17.Tichá AnnaSSU1150CSK Severka Šumperk36:46+ 21:29
18.Hrubá HelenaKSUCKlub vytrvalostních sportů Šumperk71:23+ 56:06

P

2 km, 50 m, 9 kontrol

MístoPříjmení a jménoReg. čísloLicenceKlubČasZtráta
1.Štorek PetrJPV6505COddíl OS SK Prostějov23:59
2.Christodoulou IvaASU7599CMagnus Orienteering26:56+ 2:57
3.Vorel MilanNNNCNeregistrovaní (NNN)29:28+ 5:29
4.Mlčková JanaKSU7383CKlub vytrvalostních sportů Šumperk30:18+ 6:19
5.Burda TomášSTECSK SKI-OB Šternberk33:41+ 9:42
6.Kobylka RomanASU6749CMagnus Orienteering40:00+ 16:01
7.Bídová MarkétaUOLCSOB Olomouc44:18+ 20:19
8.Eichler AvaUOLCSOB Olomouc47:40+ 23:41
9.Raclavská ZuzanaUOL0251CSOB Olomouc47:41+ 23:42
10.Pospíšilová LucieSTE7551CSK SKI-OB Šternberk65:53+ 41:54
Adámková KláraNNNCNeregistrovaní (NNN)DISK

Výsledky v ORISu

Severka Šumperk