Klein Laufen in Gross Würben

4. závod Hanáckého žebříčku podzim – krátká trať

30. září 2017, Velké Vrbno

Kategorie D10C

30.09.2017 4. HŽP Velké Vrbno - startovní listina

délka trati  1.40 km, převýšení    30 m,  6 kontrol           tištěno 29.09.2017   20:04

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 11:00:00 446412 Kočandrlová Natálie KSU 0979 C 2 = 11:02:00 232251 Pachmannová Iva AOP 0852 C 4 = 11:04:00 51309 Reichlová Pavla KSU 0888 C 6 = 11:06:00 2069073 Jílková Pavla KON 0799 C 8 = 11:08:00 52617 Tomanková Alice KSU 0959 C 10 = 11:10:00 2067231 Finstrlová Kristýna ZBM 0752 C 12 = 11:12:00 416509 Bartášková Karolína ASU 0799 C 14 = 11:14:00 ......................... VAK C 16 = 11:16:00 2061840 Kočová Klára ZBM 0850 C 18 = 11:18:00 49438 Kovalčíková Alena AOP 0751 C 20 = 11:20:00 ......................... VAK C 22 = 11:22:00 8003 Hiklová Eva ZBM 0755 C 24 = 11:24:00 52619 Reichlová Lucie KSU 0850 C 26 = 11:26:00 ......................... VAK C 28 = 11:28:00

Kategorie D12C

30.09.2017 4. HŽP Velké Vrbno - startovní listina

délka trati  1.60 km, převýšení    40 m,  6 kontrol           tištěno 29.09.2017   20:04

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2108918 Zatloukalová Julie STE 0650 C 20 = 11:20:00 2019215 Otrubová Anna PLU 0577 B 22 = 11:22:00 2111803 Šaňáková Marie UOL 0651 C 24 = 11:24:00 2035719 Neumannová Kristýna STE 0550 B 26 = 11:26:00 2069085 Dráčová Barbora UOL 0652 C 28 = 11:28:00 2069072 Jílková Lenka KON 0666 C 30 = 11:30:00 7003005 Gallo Natálie AOP 0652 C 32 = 11:32:00 2108881 Plachá Aneta JPV 0555 C 34 = 11:34:00 361953 Pachmannová Katka AOP 0551 C 36 = 11:36:00 2051495 Finstrlová Julie ZBM 0552 B 38 = 11:38:00 7206550 Navrátilová Marie ASU 0599 B 40 = 11:40:00 ......................... VAK C 42 = 11:42:00 981840 Procházková Doubravka ADA 0651 B 44 = 11:44:00 ? Pazderníková Zdeňka ASU 0698 C 46 = 11:46:00 ......................... VAK C 48 = 11:48:00 2080829 Pospíšilová Stella STE 0551 C 50 = 11:50:00 301263 Kopecká Nela UOL 0650 C 52 = 11:52:00 2108904 Burdová Helena STE 0653 C 54 = 11:54:00 ......................... VAK C 56 = 11:56:00 53652 Stryková Karolína KSU 0656 C 58 = 11:58:00 ......................... VAK C 60 = 12:00:00

Kategorie D14C

30.09.2017 4. HŽP Velké Vrbno - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení    65 m, 10 kontrol           tištěno 29.09.2017   20:04

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 3 = 11:03:00 2020728 Smékalová Viktorie UOL 0450 B 5 = 11:05:00 361981 Pachmannová Bára AOP 0351 C 7 = 11:07:00 2020729 Smékalová Karolína UOL 0451 B 9 = 11:09:00 446430 Knyplová Tereza KSU 0464 C 11 = 11:11:00 2112727 Slehová Eliška UOL 0453 C 13 = 11:13:00 neregistro 406938 Vorlová Eva ASU 0499 B 15 = 11:15:00 1400409 Němečková Kateřina PLU 0350 B 17 = 11:17:00 2102549 Lubrichová Veronika STE 0451 C 19 = 11:19:00 446447 Heclová Marie KSU 0454 B 21 = 11:21:00 2061817 Černochová Michaela PLU 0351 B 23 = 11:23:00 ......................... VAK C 25 = 11:25:00 436929 Klechová Karolína AOP 0452 B 27 = 11:27:00 2035723 Lukašáková Sára STE 0450 B 29 = 11:29:00 8796 Kovalčíková Anna AOP 0453 B 31 = 11:31:00 1398997 Binarová Adéla UOL 0452 B 33 = 11:33:00 2094524 Pánková Klára ZBM 0456 B 35 = 11:35:00 443076 Šánová Julie KSU 0494 B 37 = 11:37:00 ......................... VAK C 39 = 11:39:00

Kategorie D16C

30.09.2017 4. HŽP Velké Vrbno - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení   100 m, 12 kontrol           tištěno 29.09.2017   20:04

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 51 = 11:51:00 2090858 Lukšíková Eliška ZBM 0256 B 53 = 11:53:00 52722 Kličková Anna KON 0272 C 55 = 11:55:00 ......................... VAK C 57 = 11:57:00 2092434 Raclavská Zuzana UOL 0251 C 59 = 11:59:00 7206537 Smolková Sabina STE 0250 B 61 = 12:01:00 2092433 Raclavská Vlaďka UOL 0253 B 63 = 12:03:00 2080839 Pospíšilová Helena STE 0253 C 65 = 12:05:00 2092435 Raclavská Lenka UOL 0252 C 67 = 12:07:00

Kategorie D18C

30.09.2017 4. HŽP Velké Vrbno - startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení   150 m, 14 kontrol           tištěno 29.09.2017   20:04

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 11:00:00

Kategorie D21C

30.09.2017 4. HŽP Velké Vrbno - startovní listina

délka trati  3.50 km, převýšení   200 m, 18 kontrol           tištěno 29.09.2017   20:04

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2108866 Škrabalová Šárka KON 9888 C 40 = 11:40:00 2102819 Plachá Andrea JPV 7676 C 42 = 11:42:00 2102713 Vítková Lucie PTE 9474 C 44 = 11:44:00 9201068 Tesařová Markéta ZBM 9456 E 46 = 11:46:00 2058483 Habigerová Radka KSU 9559 C 48 = 11:48:00 436926 Svačinková Kateřina VRB 9899 C 50 = 11:50:00 ......................... VAK C 52 = 11:52:00 889312 Sklenářová Radka LCE 9250 R 54 = 11:54:00 9111118 Hiklová Natalia ZBM 8350 E 56 = 11:56:00 7205017 Marková Ema STE 0252 A 58 = 11:58:00 301555 Holečková Anna UOL 9853 C 60 = 12:00:00 1007548 Skyvová Kristýna STE 7054 C 62 = 12:02:00 ? Zřídkaveselá Michaela ZBM 7351 C 64 = 12:04:00 ......................... VAK C 66 = 12:06:00 2020737 Tužilová Magdaléna ZBM 9452 E 68 = 12:08:00 7865718 Rajnošek Tereza KSU 8691 C 70 = 12:10:00 ......................... VAK C 72 = 12:12:00

Kategorie D35C

30.09.2017 4. HŽP Velké Vrbno - startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení   150 m, 14 kontrol           tištěno 29.09.2017   20:04

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
9201328 Vránová Helena UOL 7652 C 6 = 11:06:00 1418763 Benešová Petra KON 7575 C 8 = 11:08:00 1420235 Šaňáková Šárka UOL 7650 C 10 = 11:10:00 515423 Glabazňová Jana AOP 6151 C 12 = 11:12:00 2035158 Němečková Věra PLU 7777 C 14 = 11:14:00 ......................... VAK C 16 = 11:16:00 7204970 Gallo Martina AOP 7951 C 18 = 11:18:00 442855 Krčová Martina KSU 7272 C 20 = 11:20:00 51197 Kovalčíková Eva AOP 7852 C 22 = 11:22:00 446436 Stryková Vlasta KSU 7667 C 24 = 11:24:00 2112743 Lubrichová Eva STE 7556 C 26 = 11:26:00 2096150 Sedlářová Pavla AOP 7052 C 28 = 11:28:00 2069071 Jílková Hana KON 8080 C 30 = 11:30:00 2045207 Smékalová Jana UOL 7850 C 32 = 11:32:00 443087 Heclová Jana KSU 7550 C 34 = 11:34:00 995816 Otrubová Johana PLU 7852 C 36 = 11:36:00 49418 Štáblová Michaela KSU 7787 C 38 = 11:38:00 2080963 Marková Eva STE 7550 C 40 = 11:40:00 ......................... VAK C 42 = 11:42:00 436921 Svačinková Jitka VRB 7777 C 44 = 11:44:00 ......................... VAK C 46 = 11:46:00 2067330 Reichlová Jiřina KSU 7499 C 48 = 11:48:00 51190 Holasová Šarka AOP 7853 C 50 = 11:50:00 995833 Paloncý Jana KSU 7878 C 52 = 11:52:00 361977 Pachmannová Hana AOP 7252 C 54 = 11:54:00 2051479 Růžičková Jana KSU 7797 C 56 = 11:56:00 420402 Kopecká Jitka UOL 7750 C 58 = 11:58:00 337910 Siatková Silvie ZLH 7451 C 60 = 12:00:00 ......................... VAK C 62 = 12:02:00

Kategorie D45C

30.09.2017 4. HŽP Velké Vrbno - startovní listina

délka trati  2.70 km, převýšení   150 m, 15 kontrol           tištěno 29.09.2017   20:04

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2075676 Štorková Simona JPV 6556 C 21 = 11:21:00 ......................... VAK C 23 = 11:23:00 51751 Mutinská Zdeňka KUO 6499 C 25 = 11:25:00 301560 Holečková Lenka UOL 6750 C 27 = 11:27:00 2027233 Švancárová Helena KSU 7252 C 29 = 11:29:00 52412 Smičková Eva KON 5887 C 31 = 11:31:00 ......................... VAK C 33 = 11:33:00 52864 Vavrečková Ivana JPV 6363 C 35 = 11:35:00 52654 Jarošová Petra ZPV 6666 C 37 = 11:37:00 52730 Špacírová Danuše UOL 5852 C 39 = 11:39:00 433098 Felklová Jarmila 47C 6050 C 41 = 11:41:00 neregistro 443067 Rozsívalová Helena KSU 7070 C 43 = 11:43:00

Kategorie D55C

30.09.2017 4. HŽP Velké Vrbno - startovní listina

délka trati  2.30 km, převýšení    80 m, 14 kontrol           tištěno 29.09.2017   20:04

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52445 Künstlerová Milada UOL 5651 C 30 = 11:30:00 307335 Dudíková Eva JPV 5757 C 32 = 11:32:00 ......................... VAK C 34 = 11:34:00

Kategorie DH10N

30.09.2017 4. HŽP Velké Vrbno - startovní listina

délka trati  1.40 km, převýšení    30 m,  6 kontrol           tištěno 29.09.2017   20:04

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 11:01:00 53668 Štábl Vít KSU 1100 C 3 = 11:03:00 ......................... VAK C 5 = 11:05:00 2122246 Kučerová Klaudie STE 0853 C 7 = 11:07:00 neregistro 52290 Borunská Alžběta AOP 0950 C 9 = 11:09:00 ......................... VAK C 11 = 11:11:00 2058523 Skřivanková Anna TBM 0853 C 13 = 11:13:00 ......................... VAK C 15 = 11:15:00 2058485 Paloncý Adéla KSU 0950 C 17 = 11:17:00 ......................... VAK C 19 = 11:19:00 2069081 Šaňák Hynek UOL 0901 C 21 = 11:21:00 ......................... VAK C 23 = 11:23:00

Kategorie H10C

30.09.2017 4. HŽP Velké Vrbno - startovní listina

délka trati  1.40 km, převýšení    30 m,  6 kontrol           tištěno 29.09.2017   20:04

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 34 = 11:34:00 2058484 Paloncý Jan KSU 0808 C 36 = 11:36:00 2113097 Kubíček Vavřinec UOL 0801 C 38 = 11:38:00 neregistro 2111725 Holas Štěpán AOP 0900 C 40 = 11:40:00 2108899 Plachý Ondřej JPV 0707 C 42 = 11:42:00 ......................... VAK C 44 = 11:44:00 2108898 Světnický Antonín STE 0800 C 46 = 11:46:00 49430 Kovalčík Petr AOP 0901 C 48 = 11:48:00 ......................... VAK C 50 = 11:50:00 426313 Macek Vojtěch ASU 0748 C 52 = 11:52:00 ......................... VAK C 54 = 11:54:00 7206535 Navrátil Pavel ASU 0747 C 56 = 11:56:00 2061844 Zřídkaveselý Martin ZBM 0808 C 58 = 11:58:00 53654 Mlček Vincenc KSU 0700 C 60 = 12:00:00

Kategorie H12C

30.09.2017 4. HŽP Velké Vrbno - startovní listina

délka trati  1.70 km, převýšení    40 m,  8 kontrol           tištěno 29.09.2017   20:04

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2075670 Štorek Jan JPV 0505 C 1 = 11:01:00 446437 Štábl Patrik KSU 0606 B 3 = 11:03:00 2051506 Otruba František PLU 0501 B 5 = 11:05:00 2056276 Jordán Alexandr KSU 0626 C 7 = 11:07:00 232194 Slavík Ondřej VRB 0505 C 9 = 11:09:00 2073734 Opravil Vojtěch KSU 0515 C 11 = 11:11:00 2102553 Kobylka David ASU 0546 C 13 = 11:13:00 2051511 Koča Vojtěch ZBM 0602 C 15 = 11:15:00 49316 Tomanek Lukáš KSU 0502 C 17 = 11:17:00 ......................... VAK C 19 = 11:19:00 2073738 Šána Robert KSU 0616 B 21 = 11:21:00 2061762 Černoch Martin PLU 0500 B 23 = 11:23:00 428264 Borunský Matěj AOP 0600 C 25 = 11:25:00 ......................... VAK C 27 = 11:27:00 8636188 Antonowicz Jan STE 0503 C 29 = 11:29:00 682687 Soldán Robin PLU 0600 C 31 = 11:31:00 9132 Greschner Adam ASU 0547 C 33 = 11:33:00 7200909 Vodička Igor UOL 0502 B 35 = 11:35:00 9201067 Zřídkaveselý Adam ZBM 0505 B 37 = 11:37:00 ......................... VAK C 39 = 11:39:00 2073730 Bláha Adam KSU 0525 C 41 = 11:41:00 ......................... VAK C 43 = 11:43:00

Kategorie H14C

30.09.2017 4. HŽP Velké Vrbno - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení    70 m, 12 kontrol           tištěno 29.09.2017   20:04

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1418768 Beneš Jindřich KON 0404 B 4 = 11:04:00 2087634 Novák Rostislav PLU 0300 C 6 = 11:06:00 53112 Štoudek Martin ASU 0448 B 8 = 11:08:00 2082903 Šperlich Jan KSU 0403 B 10 = 11:10:00 ......................... VAK C 12 = 11:12:00 229473 Stryk Štěpán KSU 0306 B 14 = 11:14:00 2087662 Štěrbák Josef ZBM 0409 B 16 = 11:16:00 2058480 Štábl Adam KSU 0401 A 18 = 11:18:00 2035728 Janků Martin STE 0404 B 20 = 11:20:00 ......................... VAK C 22 = 11:22:00 416716 Bartášek Tomáš ASU 0447 C 24 = 11:24:00 ......................... VAK C 26 = 11:26:00 2113074 Rajman Filip UOL 0301 C 28 = 11:28:00 ......................... VAK C 30 = 11:30:00

Kategorie H16C

30.09.2017 4. HŽP Velké Vrbno - startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení   145 m, 15 kontrol           tištěno 29.09.2017   20:04

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2075675 Štorek David JPV 0202 B 32 = 11:32:00 2081359 Valík Adam AOP 0301 A 34 = 11:34:00 2060295 Poštulka Lukáš STE 0104 B 36 = 11:36:00 2088178 Dostál František UOL 0201 B 38 = 11:38:00 2058481 Krč Matěj KSU 0101 B 40 = 11:40:00 ......................... VAK C 42 = 11:42:00 53649 Babišta Antonín KSU 0111 C 44 = 11:44:00 2102814 Čech Vít AOP 0302 B 46 = 11:46:00 ......................... VAK C 48 = 11:48:00 2056308 Šafář Martin KSU 0105 A 50 = 11:50:00 ......................... VAK C 52 = 11:52:00 2108907 Doseděl Štěpán STE 0206 C 54 = 11:54:00 2058486 Hecl František KSU 0201 B 56 = 11:56:00 52729 Šimek Štěpán UOL 0104 B 58 = 11:58:00 7208224 Holusek Jiří JPV 0123 C 60 = 12:00:00

Kategorie H18C

30.09.2017 4. HŽP Velké Vrbno - startovní listina

délka trati  3.40 km, převýšení   200 m, 18 kontrol           tištěno 29.09.2017   20:04

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
9101671 Kinc Martin ZBM 9905 B 43 = 11:43:00 ......................... VAK C 45 = 11:45:00 1400432 Coufal Jáchym ZBM 0200 A 47 = 11:47:00 ......................... VAK C 49 = 11:49:00 2059757 Hlaváč Ondřej ZBM 9901 A 51 = 11:51:00 1418762 Beneš Miroslav KON 9915 B 53 = 11:53:00 7070007 Milán Tomáš ZBM 0111 A 55 = 11:55:00

Kategorie H21C

30.09.2017 4. HŽP Velké Vrbno - startovní listina

délka trati  4.10 km, převýšení   235 m, 20 kontrol           tištěno 29.09.2017   20:04

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52592 Skřivanek Marcel JPV 7713 C 10 = 11:10:00 ......................... VAK C 12 = 11:12:00 515128 Rajnošek Zdeněk KSU 8506 C 14 = 11:14:00 7203453 Valík Tomáš AOP 0001 A 16 = 11:16:00 995849 Chloupek Adam ZBM 9300 R 18 = 11:18:00 49864 Procházka Jiří ADA 7512 C 20 = 11:20:00 886812 Mokrý Stanislav ZBM 9202 R 22 = 11:22:00 2058482 Jílek Jakub KSU 9202 C 24 = 11:24:00 1591995 Hruška Jakub ZBM 9515 C 26 = 11:26:00 1401181 Václavek Tomáš STE 5809 C 28 = 11:28:00 ......................... VAK C 30 = 11:30:00 2049564 Marek Antonín STE 7501 C 32 = 11:32:00 9201063 Kelbl Vladimír ZBM 9711 A 34 = 11:34:00 1007547 Skyva Petr STE 6501 C 36 = 11:36:00 2056285 Jílek Ondřej KSU 9908 A 38 = 11:38:00 7030567 Přikryl Petr ZBM 6708 C 40 = 11:40:00 2027218 Světnický František STE 0204 A 42 = 11:42:00 1111187 Zháňal Jan ZBM 8721 C 44 = 11:44:00 2060296 Poštulka Tomáš STE 9700 B 46 = 11:46:00 ......................... VAK C 48 = 11:48:00 1400441 Holas Tomáš AOP 7802 C 50 = 11:50:00 7200324 Tomanek Daniel KSU 7410 C 52 = 11:52:00 995892 Otruba Marek PLU 7417 C 54 = 11:54:00 9890118 Hájek Daniel ZBM 8919 E 56 = 11:56:00 681853 Binar Robert OOL 7501 C 58 = 11:58:00 2032192 Lukašák Šimon STE 0202 A 60 = 12:00:00 886292 Janů Zdeněk KSU 9045 C 62 = 12:02:00 911220 Zimmermann Štěpán ZBM 9101 E 64 = 12:04:00 2080935 Matoušek Matěj KSU 0005 A 66 = 12:06:00

Kategorie H35C

30.09.2017 4. HŽP Velké Vrbno - startovní listina

délka trati  3.40 km, převýšení   200 m, 18 kontrol           tištěno 29.09.2017   20:04

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
7300185 Vrána Jan UOL 7300 C 1 = 11:01:00 446432 Štábl Roman KSU 7501 C 3 = 11:03:00 416715 Bartášek Jiří ASU 7448 C 5 = 11:05:00 515459 Mátl Pavel KSU 6844 C 7 = 11:07:00 886282 Smékal David UOL 7503 C 9 = 11:09:00 886296 Hecl Miloš KSU 7601 C 11 = 11:11:00 ......................... VAK C 13 = 11:13:00 2115730 Možný Stanislav PVP 7700 C 15 = 11:15:00 ......................... VAK C 17 = 11:17:00 2080826 Janků Marek STE 7102 C 19 = 11:19:00 2085619 Kovalčík Tomáš AOP 7301 C 21 = 11:21:00 2058461 Matoušek Milan KSU 6701 C 23 = 11:23:00 2102537 Novák Jan STE 7900 C 25 = 11:25:00 7203338 Navrátil Martin ASU 7449 C 27 = 11:27:00 682655 Borunský Tomáš AOP 7402 C 29 = 11:29:00 7203335 Greschner Luboš ASU 7848 C 31 = 11:31:00 2060274 Ženčák Jaroslav 47C 6100 C 33 = 11:33:00 neregistro 4022889 Kopecký David UOL 7800 C 35 = 11:35:00 2027234 Smolka Martin STE 7100 C 37 = 11:37:00 2011817 Šimek Roman UOL 6503 C 39 = 11:39:00

Kategorie H45C

30.09.2017 4. HŽP Velké Vrbno - startovní listina

délka trati  3.10 km, převýšení   175 m, 16 kontrol           tištěno 29.09.2017   20:04

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51752 Mutinský Viktor KUO 6501 C 25 = 11:25:00 8276 Neumann Jaroslav STE 5902 C 27 = 11:27:00 51882 Macek Karel ASU 7102 C 29 = 11:29:00 436923 Slavík Tomáš VRB 6808 C 31 = 11:31:00 9998666 Chmelař Miroslav JPV 6217 C 33 = 11:33:00 51873 Řeháček Petr SBR 6302 C 35 = 11:35:00 7200359 Sklenář Miroslav AOP 6302 C 37 = 11:37:00 426375 Světnický Alexandr OOL 6300 C 39 = 11:39:00 ......................... VAK C 41 = 11:41:00 8828 Vítek Zbyněk PTE 6622 C 43 = 11:43:00 ......................... VAK C 45 = 11:45:00 9014 Trejtnar Pavel KUN 5801 C 47 = 11:47:00 7200586 Sklenář Josef SBR 6601 C 49 = 11:49:00 886291 Paloncý Pavel KSU 6349 C 51 = 11:51:00 52448 Navrátil Antonín UOL 5301 C 53 = 11:53:00 ......................... VAK C 55 = 11:55:00 2109764 Dráč Pavel UOL 7201 C 57 = 11:57:00 neregistro 433100 Grepl Ladislav KON 6111 C 59 = 11:59:00 2080962 Poštulka Zdenek STE 6600 C 61 = 12:01:00 504405 Antonowicz Jerzy 28P 6800 C 63 = 12:03:00 410176 Cetl Vladimír AOP 6602 C 65 = 12:05:00 2103780 Plachý Martin JPV 6515 C 67 = 12:07:00 1410004 Kubíček Jiří UOL 6500 C 69 = 12:09:00 neregistro ......................... VAK C 71 = 12:11:00

Kategorie H55C

30.09.2017 4. HŽP Velké Vrbno - startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení    80 m, 13 kontrol           tištěno 29.09.2017   20:04

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2116499 Tesař Karel KSU 5500 C 14 = 11:14:00 neregistro 307337 Višňa Milan OOL 5904 C 16 = 11:16:00 231248 Jaroš Vojtěch ZPV 5706 C 18 = 11:18:00 ......................... VAK C 20 = 11:20:00 2049563 Doseděl Emil STE 6100 C 22 = 11:22:00 52589 Felkl Luděk 47C 6000 C 24 = 11:24:00 neregistro 52531 Albert František OOL 5804 C 26 = 11:26:00

Kategorie H65C

30.09.2017 4. HŽP Velké Vrbno - startovní listina

délka trati  2.30 km, převýšení    80 m, 13 kontrol           tištěno 29.09.2017   20:04

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1400440 Pilc Oldřich OOL 5100 C 2 = 11:02:00 352318 Babák Jiří ZLH 4801 C 4 = 11:04:00 7208201 Šroler Zdeněk KUN 5201 C 6 = 11:06:00 51917 Toman Stanislav SBR 4801 C 8 = 11:08:00 51950 Pospíšil Karel VRB 5001 C 10 = 11:10:00 52762 Novotný Stanislav ZLH 4800 C 12 = 11:12:00

Kategorie HDR

30.09.2017 4. HŽP Velké Vrbno - startovní listina

délka trati  1.60 km, převýšení    35 m,  7 kontrol           tištěno 29.09.2017   20:04

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 2112745 Burdová Hana STE 0852 C 0 = 11:00:00 52510 Janků Michala STE 1150 C 0 = 11:00:00 428280 Kopecká Tereza UOL 1050 C 0 = 11:00:00 337913 Macek Václav ASU 1249 C 0 = 11:00:00 2073656 Marek Martin STE 1100 C 0 = 11:00:00 ? Plachý Matyáš JPV 1010 C 0 = 11:00:00 2073729 Procházka Ferdinand ADA 1001 C 0 = 11:00:00 2051494 Růžička Matěj KSU 0901 C 0 = 11:00:00 337915 Skřivanek František 1XC 1200 C 0 = 11:00:00 neregistro 2111615 Tichá Anna SSU 1150 C 0 = 11:00:00

Kategorie P

30.09.2017 4. HŽP Velké Vrbno - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení    50 m,  9 kontrol           tištěno 29.09.2017   20:04

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 433095 Christodoulou Iva ASU 7599 C 0 = 11:00:00 ? Kobylka Roman ASU 6749 C 0 = 11:00:00 2102551 Pospíšilová Lucie STE 7551 C 0 = 11:00:00 2075678 Štorek Petr JPV 6505 C 0 = 11:00:00
Severka Šumperk