Klein Laufen in Gross Würben

4. závod Hanáckého žebříčku podzim – krátká trať

30. září 2017, Velké Vrbno

Přihlášky po kategoriích

D10C

Registrační čísloPříjmení a jménoKlubLicenceSI čipStartovné
AOP0852Pachmannová IvaOrientační Běh OpavaC23225150 ,- Kč
KON0799Jílková PavlaKOB KoniceC206907350 ,- Kč
AOP0751Kovalčíková AlenaOrientační Běh OpavaC4943850 ,- Kč
KSU0979Kočandrlová NatálieKlub vytrvalostních sportů ŠumperkC44641250 ,- Kč
KSU0959Tomanková AliceKlub vytrvalostních sportů ŠumperkC5261750 ,- Kč
KSU0888Reichlová PavlaKlub vytrvalostních sportů ŠumperkC5130950 ,- Kč
KSU0850Reichlová LucieKlub vytrvalostních sportů ŠumperkC5261950 ,- Kč
ASU0799Bartášková KarolínaMagnus OrienteeringC41650950 ,- Kč
ZBM0752Finstrlová KristýnaSK Žabovřesky BrnoC206723150 ,- Kč
ZBM0850Kočová KláraSK Žabovřesky BrnoC206184050 ,- Kč
ZBM0755Hiklová EvaSK Žabovřesky BrnoC800350 ,- Kč
Vakant
Vakant
Vakant
Vakant

D12C

Registrační čísloPříjmení a jménoKlubLicenceSI čipStartovné
ADA0651Procházková DoubravkaOOB Spartak AdamovB98184050 ,- Kč
AOP0551Pachmannová KatkaOrientační Běh OpavaB36195350 ,- Kč
KON0666Jílková LenkaKOB KoniceB206907250 ,- Kč
UOL0651Šaňáková MarieSOB OlomoucB211180350 ,- Kč
PLU0577Otrubová AnnaTJ SOKOL PlumlovB201921550 ,- Kč
UOL0652Dráčová BarboraSOB OlomoucC206908550 ,- Kč
AOP0652Gallo NatálieOrientační Běh OpavaB700300550 ,- Kč
JPV0555Plachá AnetaOddíl OS SK ProstějovC210888150 ,- Kč
STE0653Burdová HelenaSK SKI-OB ŠternberkC210890450 ,- Kč
STE0550Neumannová KristýnaSK SKI-OB ŠternberkB203571950 ,- Kč
STE0551Pospíšilová StellaSK SKI-OB ŠternberkB208082950 ,- Kč
STE0650Zatloukalová JulieSK SKI-OB ŠternberkC210891850 ,- Kč
KSU0656Stryková KarolínaKlub vytrvalostních sportů ŠumperkC5365250 ,- Kč
ASU0599Navrátilová MarieMagnus OrienteeringB720655050 ,- Kč
ASU0698Pazderníková ZdeňkaMagnus OrienteeringB050 ,- Kč
ZBM0552Finstrlová JulieSK Žabovřesky BrnoB205149550 ,- Kč
UOL0650Kopecká NelaSOB OlomoucC30126350 ,- Kč
Vakant
Vakant
Vakant
Vakant

D14C

Registrační čísloPříjmení a jménoKlubLicenceSI čipStartovné
UOL0450Smékalová ViktorieSOB OlomoucB202072850 ,- Kč
UOL0451Smékalová KarolínaSOB OlomoucA202072950 ,- Kč
AOP0351Pachmannová BáraOrientační Běh OpavaB36198150 ,- Kč
UOL0452Binarová AdélaSOB OlomoucB139899750 ,- Kč
AOP0453Kovalčíková AnnaOrientační Běh OpavaB879650 ,- Kč
PLU0350Němečková KateřinaTJ SOKOL PlumlovB140040950 ,- Kč
PLU0351Černochová MichaelaTJ SOKOL PlumlovA206181750 ,- Kč
AOP0452Klechová KarolínaOrientační Běh OpavaB43692950 ,- Kč
STE0451Lubrichová VeronikaSK SKI-OB ŠternberkC210254950 ,- Kč
STE0450Lukašáková SáraSK SKI-OB ŠternberkA203572350 ,- Kč
UOL0453Slehová EliškaSOB OlomoucC211272750 ,- Kč
KSU0494Šánová JulieKlub vytrvalostních sportů ŠumperkB44307650 ,- Kč
KSU0464Knyplová TerezaKlub vytrvalostních sportů ŠumperkC44643050 ,- Kč
ASU0499Vorlová EvaMagnus OrienteeringB40693850 ,- Kč
ZBM0456Pánková KláraSK Žabovřesky BrnoB209452450 ,- Kč
KSU0454Heclová MarieKlub vytrvalostních sportů ŠumperkB44644750 ,- Kč
Vakant
Vakant
Vakant

D16C

Registrační čísloPříjmení a jménoKlubLicenceSI čipStartovné
UOL0253Raclavská VlaďkaSOB OlomoucA209243380 ,- Kč
UOL0251Raclavská ZuzanaSOB OlomoucB209243480 ,- Kč
UOL0252Raclavská LenkaSOB OlomoucB209243580 ,- Kč
KON0272Kličková AnnaKOB KoniceC5272280 ,- Kč
STE0253Pospíšilová HelenaSK SKI-OB ŠternberkC208083980 ,- Kč
STE0250Smolková SabinaSK SKI-OB ŠternberkB720653780 ,- Kč
ZBM0256Lukšíková EliškaSK Žabovřesky BrnoB209085880 ,- Kč
Vakant
Vakant

D18C

Registrační čísloPříjmení a jménoKlubLicenceSI čipStartovné
Vakant

D21C

Registrační čísloPříjmení a jménoKlubLicenceSI čipStartovné
KON9888Škrabalová ŠárkaKOB KoniceB210886680 ,- Kč
PTE9474Vítková LucieTJ Sokol PteníC210271380 ,- Kč
UOL9853Holečková AnnaSOB OlomoucC30155580 ,- Kč
JPV7676Plachá AndreaOddíl OS SK ProstějovC210281980 ,- Kč
STE0252Marková EmaSK SKI-OB ŠternberkA720501780 ,- Kč
STE7054Skyvová KristýnaSK SKI-OB ŠternberkC100754880 ,- Kč
KSU9559Habigerová RadkaKlub vytrvalostních sportů ŠumperkC205848380 ,- Kč
KSU8691Rajnošek TerezaKlub vytrvalostních sportů ŠumperkC786571880 ,- Kč
ZBM9452Tužilová MagdalénaSK Žabovřesky BrnoE202073780 ,- Kč
ZBM9456Tesařová MarkétaSK Žabovřesky BrnoE920106880 ,- Kč
ZBM8350Hiklová NataliaSK Žabovřesky BrnoE911111880 ,- Kč
LCE9250Sklenářová RadkaOOB TJ Slovan LuhačoviceR88931280 ,- Kč
ZBM7351Zřídkaveselá MichaelaSK Žabovřesky BrnoC80 ,- Kč
VRB9899Svačinková KateřinaSportovní klub ve Vrbně pod PradědemC43692680 ,- Kč
Vakant
Vakant
Vakant

D35C

Registrační čísloPříjmení a jménoKlubLicenceSI čipStartovné
KON7575Benešová PetraKOB KoniceC141876380 ,- Kč
UOL7850Smékalová JanaSOB OlomoucC204520780 ,- Kč
UOL7652Vránová HelenaSOB OlomoucC920132880 ,- Kč
AOP7252Pachmannová HanaOrientační Běh OpavaC36197780 ,- Kč
KON8080Jílková HanaKOB KoniceC206907180 ,- Kč
UOL7650Šaňáková ŠárkaSOB OlomoucC142023580 ,- Kč
AOP7852Kovalčíková EvaOrientační Běh OpavaC5119780 ,- Kč
PLU7852Otrubová JohanaTJ SOKOL PlumlovC99581680 ,- Kč
AOP7351Valíková PetraOrientační Běh OpavaC98037480 ,- Kč
AOP7853Holasová ŠarkaOrientační Běh OpavaC5119080 ,- Kč
AOP7951Gallo MartinaOrientační Běh OpavaC720497080 ,- Kč
STE7556Lubrichová EvaSK SKI-OB ŠternberkC211274380 ,- Kč
STE7550Marková EvaSK SKI-OB ŠternberkC208096380 ,- Kč
PLU7777Němečková VěraTJ SOKOL PlumlovC203515880 ,- Kč
ZLH7451Siatková SilvieOOB TJ Zlaté HoryC80 ,- Kč
AOP6151Glabazňová JanaOrientační Běh OpavaC51542380 ,- Kč
KSU7878Paloncý JanaKlub vytrvalostních sportů ŠumperkC99583380 ,- Kč
KSU7787Štáblová MichaelaKlub vytrvalostních sportů ŠumperkC4941880 ,- Kč
KSU7667Stryková VlastaKlub vytrvalostních sportů ŠumperkC44643680 ,- Kč
KSU7550Heclová JanaKlub vytrvalostních sportů ŠumperkC44308780 ,- Kč
KSU7499Reichlová JiřinaKlub vytrvalostních sportů ŠumperkC206733080 ,- Kč
KSU7272Krčová MartinaKlub vytrvalostních sportů ŠumperkC44285580 ,- Kč
KSU7797Růžičková JanaKlub vytrvalostních sportů ŠumperkC205147980 ,- Kč
UOL7750Kopecká JitkaSOB OlomoucC42040280 ,- Kč
VRB7777Svačinková JitkaSportovní klub ve Vrbně pod PradědemC43692180 ,- Kč
Vakant
Vakant
Vakant
Vakant

D45C

Registrační čísloPříjmení a jménoKlubLicenceSI čipStartovné
UOL5852Špacírová DanušeSOB OlomoucC5273080 ,- Kč
ZPV6666Jarošová PetraKOB ZPV ProstějovC5265480 ,- Kč
JPV6556Štorková SimonaOddíl OS SK ProstějovC207567680 ,- Kč
KON5887Smičková EvaKOB KoniceC5241280 ,- Kč
47C6050Felklová Jarmila43309880 ,- Kč
UOL6750Holečková LenkaSOB OlomoucC30156080 ,- Kč
KUO6499Mutinská ZdeňkaKOB Ústí nad OrlicíC5175180 ,- Kč
KSU7252Švancárová HelenaKlub vytrvalostních sportů ŠumperkC202723380 ,- Kč
KSU7070Rozsívalová HelenaKlub vytrvalostních sportů ŠumperkC44306780 ,- Kč
JPV6363Vavrečková IvanaOddíl OS SK ProstějovC5286480 ,- Kč
Vakant
Vakant

D55C

Registrační čísloPříjmení a jménoKlubLicenceSI čipStartovné
UOL5651Künstlerová MiladaSOB OlomoucC5244580 ,- Kč
JPV5757Dudíková EvaOddíl OS SK ProstějovC30733580 ,- Kč
Vakant

DH10N

Registrační čísloPříjmení a jménoKlubLicenceSI čipStartovné
AOP0950Borunská AlžbětaOrientační Běh OpavaC5229050 ,- Kč
TBM0853Skřivanková AnnaKOS TJ Tesla BrnoC205852350 ,- Kč
STE0853Kučerová KlaudieSK SKI-OB ŠternberkC212224650 ,- Kč
UOL0901Šaňák HynekSOB OlomoucC206908150 ,- Kč
KSU0950Paloncý AdélaKlub vytrvalostních sportů ŠumperkC205848550 ,- Kč
KSU1100Štábl VítKlub vytrvalostních sportů ŠumperkC5366850 ,- Kč
Vakant
Vakant
Vakant
Vakant
Vakant
Vakant

H10C

Registrační čísloPříjmení a jménoKlubLicenceSI čipStartovné
AOP0901Kovalčík PetrOrientační Běh OpavaC4943050 ,- Kč
AOP0900Holas ŠtěpánOrientační Běh OpavaC211172550 ,- Kč
UOL0801Kubíček VavřinecSOB OlomoucC211309750 ,- Kč
JPV0707Plachý OndřejOddíl OS SK ProstějovC210889950 ,- Kč
STE0800Světnický AntonínSK SKI-OB ŠternberkC210889850 ,- Kč
KSU0808Paloncý JanKlub vytrvalostních sportů ŠumperkC205848450 ,- Kč
KSU0700Mlček VincencKlub vytrvalostních sportů ŠumperkC5365450 ,- Kč
ASU0748Macek VojtěchMagnus OrienteeringC42631350 ,- Kč
ASU0747Navrátil PavelMagnus OrienteeringC720653550 ,- Kč
ZBM0808Zřídkaveselý MartinSK Žabovřesky BrnoC206184450 ,- Kč
Vakant
Vakant
Vakant
Vakant

H12C

Registrační čísloPříjmení a jménoKlubLicenceSI čipStartovné
JPV0505Štorek JanOddíl OS SK ProstějovB207567050 ,- Kč
AOP0600Borunský MatějOrientační Běh OpavaB42826450 ,- Kč
PLU0500Černoch MartinTJ SOKOL PlumlovB206176250 ,- Kč
PLU0501Otruba FrantišekTJ SOKOL PlumlovB205150650 ,- Kč
PLU0600Soldán RobinTJ SOKOL PlumlovC68268750 ,- Kč
UOL0502Vodička IgorSOB OlomoucB720090950 ,- Kč
STE0503Antonowicz JanSK SKI-OB ŠternberkC863618850 ,- Kč
KSU0626Jordán AlexandrKlub vytrvalostních sportů ŠumperkC205627650 ,- Kč
KSU0616Šána RobertKlub vytrvalostních sportů ŠumperkB207373850 ,- Kč
KSU0606Štábl PatrikKlub vytrvalostních sportů ŠumperkB44643750 ,- Kč
KSU0525Bláha AdamKlub vytrvalostních sportů ŠumperkC207373050 ,- Kč
KSU0515Opravil VojtěchKlub vytrvalostních sportů ŠumperkB207373450 ,- Kč
KSU0502Tomanek LukášKlub vytrvalostních sportů ŠumperkC4931650 ,- Kč
ASU0547Greschner AdamMagnus OrienteeringC913250 ,- Kč
ASU0546Kobylka DavidMagnus OrienteeringC210255350 ,- Kč
ZBM0505Zřídkaveselý AdamSK Žabovřesky BrnoB920106750 ,- Kč
ZBM0602Koča VojtěchSK Žabovřesky BrnoC205151150 ,- Kč
VRB0505Slavík OndřejSportovní klub ve Vrbně pod PradědemC23219450 ,- Kč
Vakant
Vakant
Vakant
Vakant

H14C

Registrační čísloPříjmení a jménoKlubLicenceSI čipStartovné
KON0404Beneš JindřichKOB KoniceB141876850 ,- Kč
UOL0301Rajman FilipSOB OlomoucB211307450 ,- Kč
PLU0300Novák RostislavTJ SOKOL PlumlovC208763450 ,- Kč
STE0404Janků MartinSK SKI-OB ŠternberkB203572850 ,- Kč
KSU0403Šperlich JanKlub vytrvalostních sportů ŠumperkB208290350 ,- Kč
KSU0401Štábl AdamKlub vytrvalostních sportů ŠumperkA205848050 ,- Kč
KSU0306Stryk ŠtěpánKlub vytrvalostních sportů ŠumperkB22947350 ,- Kč
ASU0447Bartášek TomášMagnus OrienteeringC41671650 ,- Kč
ASU0448Štoudek MartinMagnus OrienteeringB5311250 ,- Kč
ZBM0409Štěrbák JosefSK Žabovřesky BrnoB208766250 ,- Kč
Vakant
Vakant
Vakant
Vakant

H16C

Registrační čísloPříjmení a jménoKlubLicenceSI čipStartovné
JPV0202Štorek DavidOddíl OS SK ProstějovB207567580 ,- Kč
AOP0301Valík AdamOrientační Běh OpavaA208135980 ,- Kč
UOL0201Dostál FrantišekSOB OlomoucB208817880 ,- Kč
STE0206Doseděl ŠtěpánSK SKI-OB ŠternberkC210890780 ,- Kč
JPV0123Holusek JiříOddíl OS SK ProstějovC720822480 ,- Kč
UOL0104Šimek ŠtěpánSOB OlomoucB5272980 ,- Kč
KSU0201Hecl FrantišekKlub vytrvalostních sportů ŠumperkA205848680 ,- Kč
KSU0111Babišta AntonínKlub vytrvalostních sportů ŠumperkB5364980 ,- Kč
KSU0105Šafář MartinKlub vytrvalostních sportů ŠumperkA205630880 ,- Kč
KSU0101Krč MatějKlub vytrvalostních sportů ŠumperkB205848180 ,- Kč
AOP0302Čech VítOrientační Běh OpavaA210281480 ,- Kč
STE0104Poštulka LukášSK SKI-OB ŠternberkB206029580 ,- Kč
Vakant
Vakant
Vakant

H18C

Registrační čísloPříjmení a jménoKlubLicenceSI čipStartovné
KON9915Beneš MiroslavKOB KoniceB141876280 ,- Kč
ZBM0111Milán TomášSK Žabovřesky BrnoA707000780 ,- Kč
ZBM9901Hlaváč OndřejSK Žabovřesky BrnoA205975780 ,- Kč
ZBM0200Coufal JáchymSK Žabovřesky BrnoA140043280 ,- Kč
ZBM9905Kinc MartinSK Žabovřesky BrnoB910167180 ,- Kč
Vakant
Vakant

H21C

Registrační čísloPříjmení a jménoKlubLicenceSI čipStartovné
ADA7512Procházka JiříOOB Spartak AdamovC4986480 ,- Kč
OOL7501Binar RobertSK Haná orienteeringC68185380 ,- Kč
AOP7802Holas TomášOrientační Běh OpavaC140044180 ,- Kč
JPV7713Skřivanek MarcelOddíl OS SK ProstějovC5259280 ,- Kč
STE0202Lukašák ŠimonSK SKI-OB ŠternberkA203219280 ,- Kč
STE7501Marek AntonínSK SKI-OB ŠternberkC204956480 ,- Kč
STE6501Skyva PetrSK SKI-OB ŠternberkC100754780 ,- Kč
STE0204Světnický FrantišekSK SKI-OB ŠternberkA202721880 ,- Kč
PLU7417Otruba MarekTJ SOKOL PlumlovC99589280 ,- Kč
STE5809Václavek TomášSK SKI-OB ŠternberkC140118180 ,- Kč
KSU9908Jílek OndřejKlub vytrvalostních sportů ŠumperkA205628580 ,- Kč
KSU9202Jílek JakubKlub vytrvalostních sportů ŠumperkC205848280 ,- Kč
KSU9045Janů ZdeněkKlub vytrvalostních sportů ŠumperkC88629280 ,- Kč
KSU8506Rajnošek ZdeněkKlub vytrvalostních sportů ŠumperkC51512880 ,- Kč
KSU7410Tomanek DanielKlub vytrvalostních sportů ŠumperkC720032480 ,- Kč
KSU0005Matoušek MatějKlub vytrvalostních sportů ŠumperkA208093580 ,- Kč
ZBM9515Hruška JakubSK Žabovřesky BrnoC159199580 ,- Kč
ZBM9711Kelbl VladimírSK Žabovřesky BrnoR920106380 ,- Kč
ZBM8721Zháňal JanSK Žabovřesky BrnoC111118780 ,- Kč
ZBM9101Zimmermann ŠtěpánSK Žabovřesky BrnoE91122080 ,- Kč
ZBM9202Mokrý StanislavSK Žabovřesky BrnoR88681280 ,- Kč
ZBM6708Přikryl PetrSK Žabovřesky BrnoC703056780 ,- Kč
ZBM8919Hájek DanielSK Žabovřesky BrnoE989011880 ,- Kč
ZBM9300Chloupek AdamSK Žabovřesky BrnoR99584980 ,- Kč
STE9700Poštulka TomášSK SKI-OB ŠternberkB206029680 ,- Kč
Vakant
Vakant
Vakant
Vakant

H35C

Registrační čísloPříjmení a jménoKlubLicenceSI čipStartovné
UOL7503Smékal DavidSOB OlomoucC88628280 ,- Kč
UOL7300Vrána JanSOB OlomoucC730018580 ,- Kč
AOP7402Borunský TomášOrientační Běh OpavaC68265580 ,- Kč
AOP7301Kovalčík TomášOrientační Běh OpavaC208561980 ,- Kč
47C6100Ženčák Jaroslav206027480 ,- Kč
STE7102Janků MarekSK SKI-OB ŠternberkC208082680 ,- Kč
STE7900Novák JanSK SKI-OB ŠternberkC210253780 ,- Kč
STE7100Smolka MartinSK SKI-OB ŠternberkC202723480 ,- Kč
PVP7700Možný StanislavVSS Přírodověda PrahaC211573080 ,- Kč
UOL6503Šimek RomanSOB OlomoucC201181780 ,- Kč
KSU7601Hecl MilošKlub vytrvalostních sportů ŠumperkC88629680 ,- Kč
KSU7501Štábl RomanKlub vytrvalostních sportů ŠumperkC44643280 ,- Kč
KSU6701Matoušek MilanKlub vytrvalostních sportů ŠumperkC205846180 ,- Kč
ASU7448Bartášek JiříMagnus OrienteeringC41671580 ,- Kč
ASU7848Greschner LubošMagnus OrienteeringC720333580 ,- Kč
ASU7449Navrátil MartinMagnus OrienteeringC720333880 ,- Kč
UOL7800Kopecký DavidSOB OlomoucC402288980 ,- Kč
KSU6844Mátl PavelKlub vytrvalostních sportů ŠumperkC51545980 ,- Kč
Vakant
Vakant

H45C

Registrační čísloPříjmení a jménoKlubLicenceSI čipStartovné
JPV6217Chmelař MiroslavOddíl OS SK ProstějovC999866680 ,- Kč
OOL6300Světnický AlexandrSK Haná orienteeringC42637580 ,- Kč
Vakant
KON6111Grepl LadislavKOB KoniceC43310080 ,- Kč
UOL5301Navrátil AntonínSOB OlomoucC5244880 ,- Kč
28P6800Antonowicz Jerzy50440580 ,- Kč
PTE6622Vítek ZbyněkTJ Sokol PteníC882880 ,- Kč
UOL7201Dráč PavelSOB OlomoucC210976480 ,- Kč
UOL6500Kubíček JiříSOB OlomoucC141000480 ,- Kč
AOP6302Sklenář MiroslavOrientační Běh OpavaC720035980 ,- Kč
KUN5801Trejtnar PavelTJ Sokol KunvaldC901480 ,- Kč
JPV6515Plachý MartinOddíl OS SK ProstějovC210378080 ,- Kč
KUO6501Mutinský ViktorKOB Ústí nad OrlicíC5175280 ,- Kč
SBR6302Řeháček PetrSKOB BruntálC5187380 ,- Kč
SBR6601Sklenář JosefSKOB BruntálC720058680 ,- Kč
KSU6349Paloncý PavelKlub vytrvalostních sportů ŠumperkC88629180 ,- Kč
ASU7102Macek KarelMagnus OrienteeringC5188280 ,- Kč
STE5902Neumann JaroslavSK SKI-OB ŠternberkC827680 ,- Kč
VRB6808Slavík TomášSportovní klub ve Vrbně pod PradědemC43692380 ,- Kč
AOP6602Cetl VladimírOrientační Běh OpavaC41017680 ,- Kč
STE6600Poštulka ZdenekSK SKI-OB ŠternberkC208096280 ,- Kč
Vakant
Vakant
Vakant

H55C

Registrační čísloPříjmení a jménoKlubLicenceSI čipStartovné
ZPV5706Jaroš VojtěchKOB ZPV ProstějovC23124880 ,- Kč
47C6000Felkl Luděk5258980 ,- Kč
STE6100Doseděl EmilSK SKI-OB ŠternberkC204956380 ,- Kč
KSU5500Tesař KarelKlub vytrvalostních sportů ŠumperkC211649980 ,- Kč
OOL5804Albert FrantišekSK Haná orienteeringC5253180 ,- Kč
OOL5904Višňa MilanSK Haná orienteeringC30733780 ,- Kč
Vakant

H65C

Registrační čísloPříjmení a jménoKlubLicenceSI čipStartovné
ZLH4800Novotný StanislOOB TJ Zlaté HoryC5276280 ,- Kč
SBR4801Toman StanislavSKOB BruntálC5191780 ,- Kč
KUN5201Šroler ZdeněkTJ Sokol KunvaldC720820180 ,- Kč
ZLH4801Babák JiříOOB TJ Zlaté HoryC35231880 ,- Kč
VRB5001Pospíšil KarelSportovní klub ve Vrbně pod PradědemC5195080 ,- Kč
Vakant

HDR

Registrační čísloPříjmení a jménoKlubLicenceSI čipStartovné
ADA1001Procházka FerdinandOOB Spartak AdamovC207372950 ,- Kč
SSU1150Tichá AnnaSK Severka ŠumperkC211161550 ,- Kč
1XC1200Skřivanek František50 ,- Kč
JPV1010Plachý MatyášOddíl OS SK ProstějovC50 ,- Kč
STE0852Burdová HanaSK SKI-OB ŠternberkC211274550 ,- Kč
STE1150Janků MichalaSK SKI-OB ŠternberkC5251050 ,- Kč
STE1100Marek MartinSK SKI-OB ŠternberkC207365650 ,- Kč
KSU0901Růžička MatějKlub vytrvalostních sportů ŠumperkC205149450 ,- Kč
UOL1050Kopecká TerezaSOB OlomoucC42828050 ,- Kč
ASU1249Macek VáclavMagnus OrienteeringC50 ,- Kč
Vakant
Vakant
Vakant
Vakant
Vakant
Vakant
Vakant
Vakant
Vakant
Vakant

P

Registrační čísloPříjmení a jménoKlubLicenceSI čipStartovné
Vakant
STE7551Pospíšilová LucieSK SKI-OB ŠternberkC210255150 ,- Kč
ASU6749Kobylka RomanMagnus OrienteeringC050 ,- Kč
JPV6505Štorek PetrOddíl OS SK ProstějovC207567850 ,- Kč
ASU7599Christodoulou IvaMagnus OrienteeringC43309550 ,- Kč
Vakant
Vakant
Vakant
Vakant
Vakant
Severka Šumperk