Tuhannet Kumpareita 2015

5. závod Hanáckého žebříčku podzim, krátká trať

Chata Junior Kunčice, Staré Město pod Sněžníkem


Výsledky

                                                           
17.10.2015 Tuhannet Kumpareita 2015
D10C      2.00 km, 30 m, 8 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Procházková Doubravka     ADA0651 C OOB TJ Spartak Adamov           16.48         
2. Neumannová Kristýna       STE0550 C SK SKI-OB Šternberk             19.12   + 2.24
3. Moskvová Agáta            ZLH0550 C OOB TJ Zlaté Hory               20.45   + 3.57
4. Jílková Lenka             KON0666 C KOB Konice                      22.50   + 6.02
5. Kopecká Nela              UOL0650 C SK UP Olomouc                   24.49   + 8.01
-------------------------------------------------------------------------------------


17.10.2015 Tuhannet Kumpareita 2015
D12C      1.90 km, 30 m, 6 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Otrubová Anna             PLU0577 C TJ Sokol Plumlov                15.44         
 2. Černochová Michaela       PLU0351 B TJ Sokol Plumlov                16.16   + 0.32
 3. Němečková Kateřina        PLU0350 C TJ Sokol Plumlov                17.46   + 2.02
 4. Šánová Julie              KSU0494 C Klub vytrvalostních sportů Šum  18.17   + 2.33
 5. Smékalová Viktorie        UOL0450 C SK UP Olomouc                   18.31   + 2.47
 6. Smékalová Karolína        UOL0451 C SK UP Olomouc                   20.31   + 4.47
 7. Heclová Marie             KSU0454 C Klub vytrvalostních sportů Šum  21.31   + 5.47
 8. Binarová Adéla            UOL0452 B SK UP Olomouc                   22.04   + 6.20
 9. Hartmannová Anna          PLU0354 C TJ Sokol Plumlov                22.07   + 6.23
10. Janečková Adéla           PLU0452 C TJ Sokol Plumlov                22.32   + 6.48
11. Vorlová Eva               ASU0499 C Magnus Orienteering             27.40   +11.56
12. Šneiderová Daniela        ASU0398 B Magnus Orienteering             27.57   +12.13
13. Hojgrová Tereza           SSU0350 C SK Severka Šumperk              32.21   +16.37
    Knyplová Tereza           KSU0464 C Klub vytrvalostních sportů Šum   DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------


17.10.2015 Tuhannet Kumpareita 2015
D14C      2.40 km, 60 m, 11 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Marková Ema               STE0252 A SK SKI-OB Šternberk             27.17         
2. Hajduková Jana            KSU0197 B Klub vytrvalostních sportů Šum  34.27   + 7.10
3. Hálková Eliška            UOL0156 B SK UP Olomouc                   36.30   + 9.13
4. Raclavská Vlaďka          UOL0253 C SK UP Olomouc                   43.05   +15.48
5. Smolková Sabina           STE0250 B SK SKI-OB Šternberk             62.45   +35.28
6. Raclavská Lenka           UOL0252 C SK UP Olomouc                   77.55   +50.38
-------------------------------------------------------------------------------------


17.10.2015 Tuhannet Kumpareita 2015
D16C      3.00 km, 85 m, 15 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Pšenčíková Adéla          KSU0050 C Klub vytrvalostních sportů Šum  34.37         
2. Novotná Tereza            ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory               38.41   + 4.04
   Pazourová Tereza          ASU9998 C Magnus Orienteering              DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------


17.10.2015 Tuhannet Kumpareita 2015
D18C      3.50 km, 95 m, 19 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Plhalová Šárka            ASU0097 A Magnus Orienteering             42.19         
2. Novotná Klára             ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory               48.42   + 6.23
3. Pilcová Sabina            JPV9898 A Oddíl OS SK Prostějov           53.12   +10.53
-------------------------------------------------------------------------------------


17.10.2015 Tuhannet Kumpareita 2015
D21C      4.20 km, 120 m, 22 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Kopcová Michaela          KRN8456 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         46.02         
2. Skyvová Kristýna          STE7054 C SK SKI-OB Šternberk             56.22   +10.20
3. Šimonová Klára            UOL8888 C SK UP Olomouc                   79.34   +33.32
-------------------------------------------------------------------------------------


17.10.2015 Tuhannet Kumpareita 2015
D35C      3.50 km, 95 m, 19 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Jirková Renata            ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov               37.09         
 2. Jarošová Petra            ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov               38.12   + 1.03
 3. Procházková Lucie         ADA7651 C OOB TJ Spartak Adamov           39.56   + 2.47
 4. Janků Renata              STE7251 C SK SKI-OB Šternberk             42.39   + 5.30
 5. Dittrichová Lenka         KON6285 C KOB Konice                      47.00   + 9.51
 6. Chmelářová Radka          JPV7650 C Oddíl OS SK Prostějov           50.19   +13.10
 7. Němečková Věra            PLU7777 C TJ Sokol Plumlov                50.31   +13.22
 8. Siatková Silvie           ZLH7451 C OOB TJ Zlaté Hory               52.23   +15.14
 9. Krčová Martina            KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šum  56.24   +19.15
10. Ondráčková Adéla          KSU7676 C Klub vytrvalostních sportů Šum  56.30   +19.21
11. Moskvová Jitka            ZLH7551 C OOB TJ Zlaté Hory               57.06   +19.57
12. Jílková Hana              KON8080 C KOB Konice                      59.56   +22.47
13. Štáblová Michaela         KSU7787 C Klub vytrvalostních sportů Šum  62.36   +25.27
14. Kopecká Jitka             UOL7750 C SK UP Olomouc                   64.21   +27.12
15. Smékalová Jana            UOL7850 C SK UP Olomouc                   86.17   +49.08
16. Benešová Petra            KON7575 C KOB Konice                     114.42   +77.33
--------------------------------------------------------------------------------------


17.10.2015 Tuhannet Kumpareita 2015
D45C      3.00 km, 85 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Neumannová Kamila         STE6751 C SK SKI-OB Šternberk             35.37         
 2. Sedláčková Hana           KON5481 C KOB Konice                      55.31   +19.54
 3. Felklová Jarmila          47C6050 C ASPV OA Šumperk                 58.19   +22.42
 4. Kurzyp Anna               69P6850 C MKS MOS Wroclaw                 61.11   +25.34
 5. Štorková Simona           JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov           65.01   +29.24
 6. Šimková Hana              UOL6653 C SK UP Olomouc                   69.10   +33.33
 7. Novotná Jitka             ZLH7050 C OOB TJ Zlaté Hory               70.05   +34.28
 8. Špacírová Danuše          UOL5852 C SK UP Olomouc                   72.29   +36.52
 9. Kotrlová Gita             UOL6953 C SK UP Olomouc                   73.25   +37.48
10. Pšenčíková Eva            KSU6950 C Klub vytrvalostních sportů Šum  78.19   +42.42
--------------------------------------------------------------------------------------


17.10.2015 Tuhannet Kumpareita 2015
D55C      2.70 km, 50 m, 17 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Smičková Eva              KON5887 C KOB Konice                      54.54         
2. Čadilová Alena            HSU5050 C Horizont klub Šumperk           60.31   + 5.37
3. Štáblová Jitka            HSU5350 C Horizont klub Šumperk           64.00   + 9.06
-------------------------------------------------------------------------------------


17.10.2015 Tuhannet Kumpareita 2015
H10C      2.00 km, 30 m, 8 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Opravil Vojtěch           KSU0515 C Klub vytrvalostních sportů Šum  18.33         
 2. Greschner Adam            ASU0547 C Magnus Orienteering             21.18   + 2.45
 3. Ondráček Viktor           KSU0600 C Klub vytrvalostních sportů Šum  22.37   + 4.04
 4. Šána Robert               KSU0616 C Klub vytrvalostních sportů Šum  22.43   + 4.10
 5. Soldán Robin              PLU0600 C TJ Sokol Plumlov                23.18   + 4.45
 6. Štorek Jan                JPV0505 C Oddíl OS SK Prostějov           24.52   + 6.19
 7. Macek Vojtěch             ASU0748 C Magnus Orienteering             25.29   + 6.56
 8. Navrátil Pavel            ASU0747 C Magnus Orienteering             27.08   + 8.35
 9. Šimek Adam                KSU0500 C Klub vytrvalostních sportů Šum  28.43   +10.10
10. Kobylka David             ASU05XX C Magnus Orienteering             32.30   +13.57
11. Kurzyp Michał             69P0600 C MKS MOS Wroclaw                 34.22   +15.49
--------------------------------------------------------------------------------------


17.10.2015 Tuhannet Kumpareita 2015
H12C      1.90 km, 30 m, 6 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Štábl Patrik              KSU0606 C Klub vytrvalostních sportů Šum  14.22         
 2. Novotný Erik              ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory               15.04   + 0.42
 3. Tomášek Adam              CEL0400 C TJ Sokol Čelechovice na Hané    18.14   + 3.52
 4. Beneš Jindřich            KON0404 C KOB Konice                      18.36   + 4.14
 5. Otruba František          PLU0501 C TJ Sokol Plumlov                20.11   + 5.49
 6. Štoudek Martin            ASU0448 C Magnus Orienteering             24.32   +10.10
 7. Černoch Martin            PLU0500 C TJ Sokol Plumlov                24.50   +10.28
 8. Novák Rostislav           PLU0300 C TJ Sokol Plumlov                25.52   +11.30
 9. Bartášek Tomáš            ASU0447 C Magnus Orienteering             28.31   +14.09
10. Cupal Petr                STE0300 C SK SKI-OB Šternberk             33.57   +19.35
--------------------------------------------------------------------------------------


17.10.2015 Tuhannet Kumpareita 2015
H14C      2.30 km, 60 m, 12 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Štábl Adam                KSU0401 B Klub vytrvalostních sportů Šum  21.08         
 2. Šimek Štěpán              UOL0104 B SK UP Olomouc                   21.23   + 0.15
 3. Světnický František       STE0204 A SK SKI-OB Šternberk             22.23   + 1.15
 4. Krč Matěj                 KSU0101 B Klub vytrvalostních sportů Šum  23.13   + 2.05
 5. Kurzyp Stanisław          69P0200 C MKS MOS Wroclaw                 28.32   + 7.24
 6. Hecl František            KSU0201 B Klub vytrvalostních sportů Šum  28.37   + 7.29
 7. Seidenglanz Jáchym        SSU0202 C SK Severka Šumperk              29.19   + 8.11
 8. Hartmann Matouš           PLU0101 B TJ Sokol Plumlov                29.42   + 8.34
 9. Poštulka Lukáš            STE0104 C SK SKI-OB Šternberk             30.26   + 9.18
10. Jirka Matyáš              ZPV0201 B KOB ZPV Prostějov               31.24   +10.16
11. Holusek Jiří              JPV0123 C Oddíl OS SK Prostějov           32.04   +10.56
12. Svoboda Radek             STE0207 B SK SKI-OB Šternberk             36.11   +15.03
13. Halabrín Petr             PLU0100 C TJ Sokol Plumlov                36.28   +15.20
14. Neumann David             STE0101 B SK SKI-OB Šternberk             40.20   +19.12
15. Tomášek Ondřej            CEL0100 C TJ Sokol Čelechovice na Hané    41.45   +20.37
16. Hájek Tomáš               STE0200 C SK SKI-OB Šternberk             44.16   +23.08
17. Štorek David              JPV0202 C Oddíl OS SK Prostějov           52.01   +30.53
18. Dostál František          UOL0201 C SK UP Olomouc                   54.00   +32.52
--------------------------------------------------------------------------------------


17.10.2015 Tuhannet Kumpareita 2015
H16C      3.60 km, 100 m, 17 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Matoušek Matěj            KSU0005 A Klub vytrvalostních sportů Šum  25.37         
2. Šafář Martin              KSU0105 A Klub vytrvalostních sportů Šum  29.49   + 4.12
3. Šafář Vojtěch             KSU0013 B Klub vytrvalostních sportů Šum  42.30   +16.53
4. Prachař Matouš            UOL0000 C SK UP Olomouc                   44.35   +18.58
5. Ondráček Radek            KSU9933 B Klub vytrvalostních sportů Šum  48.44   +23.07
6. Grulich Ondřej            KSU0049 B Klub vytrvalostních sportů Šum  56.27   +30.50
7. Beneš Miroslav            KON9915 B KOB Konice                      58.30   +32.53
-------------------------------------------------------------------------------------


17.10.2015 Tuhannet Kumpareita 2015
H18C      4.30 km, 110 m, 21 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Bořánek Michal            STE0007 A SK SKI-OB Šternberk             33.45         
2. Poštulka Tomáš            STE9700 B SK SKI-OB Šternberk             50.22   +16.37
3. Knypl Jaroslav            KSU9707 C Klub vytrvalostních sportů Šum  53.30   +19.45
4. Mazanec Jakub             UOL9800 C SK UP Olomouc                   93.32   +59.47
-------------------------------------------------------------------------------------


17.10.2015 Tuhannet Kumpareita 2015
H21C      4.90 km, 170 m, 24 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kopec Tomáš               KRN8203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         40.47         
 2. Otruba Marek              PLU7417 C TJ Sokol Plumlov                42.03   + 1.16
 3. Šrámek Jaromír            KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šum  42.07   + 1.20
 4. Kopecký David             UOL7800 C SK UP Olomouc                   45.43   + 4.56
 5. Skyva Petr                STE6501 C SK SKI-OB Šternberk             45.51   + 5.04
 6. Moskva Roman              ZLH7501 C OOB TJ Zlaté Hory               47.30   + 6.43
 7. Stoklasa Bohumil          PLU8417 C TJ Sokol Plumlov                48.26   + 7.39
 8. Doležel Ondřej            STE9202 C SK SKI-OB Šternberk             51.27   +10.40
 9. Václavek Tomáš            STE5809 C SK SKI-OB Šternberk             51.56   +11.09
10. Jílek Jakub               KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šum  56.06   +15.19
11. Procházka Jiří            ADA7512 C OOB TJ Spartak Adamov           57.00   +16.13
    Doseděl Emil              STE6100 C SK SKI-OB Šternberk              DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------


17.10.2015 Tuhannet Kumpareita 2015
H35C      4.30 km, 110 m, 21 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Matoušek Milan            KSU6701 C Klub vytrvalostních sportů Šum  34.34         
 2. Grepl Ladislav            KON6111 C KOB Konice                      41.54   + 7.20
 3. Hecl Miloš                KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šum  42.32   + 7.58
 4. Šimek Roman               UOL6503 C SK UP Olomouc                   42.50   + 8.16
 5. Novotný Tomáš             ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory               44.01   + 9.27
 6. Hálek Jan                 UOL7000 C SK UP Olomouc                   46.15   +11.41
 7. Smékal David              UOL7503 C SK UP Olomouc                   47.54   +13.20
 8. Paloncý Pavel             KSU6349 C Klub vytrvalostních sportů Šum  49.55   +15.21
 9. Marek Antonín             STE7501 C SK SKI-OB Šternberk             50.30   +15.56
10. Bartášek Jiří             ASU7448 C Magnus Orienteering             53.45   +19.11
11. Navrátil Martin           ASU7449 C Magnus Orienteering             57.32   +22.58
12. Štábl Roman               KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šum  57.47   +23.13
13. Macek Karel               ASU7102 C Magnus Orienteering             63.04   +28.30
14. Greschner Luboš           ASU7848 C Magnus Orienteering             65.17   +30.43
15. Král Milan                ZLH5900 C OOB TJ Zlaté Hory               67.25   +32.51
16. Opravil Pavel             KSU7502 C Klub vytrvalostních sportů Šum  67.46   +33.12
17. Pavelka Martin            KSU7503 C Klub vytrvalostních sportů Šum  72.05   +37.31
18. Silnoušek Jiří            STE7200 C SK SKI-OB Šternberk             84.55   +50.21
19. Siatka Radim              ZLH6700 C OOB TJ Zlaté Hory              157.48  +123.14
    Šimek Martin              KSU7227 C Klub vytrvalostních sportů Šum   DISK         
MS  Videcký Jan               NNN8201 C Neregistrovaní                   DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------


17.10.2015 Tuhannet Kumpareita 2015
H45C      3.60 km, 100 m, 17 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Řeháček Petr              SBR6302 C SKOB Bruntál                    35.34         
 2. Kubeš Jaromír             PLU6219 C TJ Sokol Plumlov                40.19   + 4.45
 3. Ženčák Jaroslav           47C6100 C ASPV OA Šumperk                 41.52   + 6.18
 4. Kotrle Miroslav           UOL7005 C SK UP Olomouc                   42.04   + 6.30
 5. Poštulka Zdenek           STE6600 C SK SKI-OB Šternberk             42.21   + 6.47
 6. Tomášek Jiří              CEL6426 C TJ Sokol Čelechovice na Hané    43.40   + 8.06
 7. Chmelař Miroslav          JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov           45.25   + 9.51
 8. Jaroš Vojtěch             ZPV5706 C KOB ZPV Prostějov               45.55   +10.21
 9. Květoň Vladimír           KSU6800 C Klub vytrvalostních sportů Šum  84.33   +48.59
10. Raclavský Vladislav       UOL6600 C SK UP Olomouc                  123.32   +87.58
--------------------------------------------------------------------------------------


17.10.2015 Tuhannet Kumpareita 2015
H55C      3.30 km, 75 m, 18 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Višňa Milan               OOL5904 C SK Haná orienteering            31.07         
2. Felkl Luděk               47C6000 C ASPV OA Šumperk                 42.37   +11.30
3. Albert František          OOL5804 C SK Haná orienteering            48.12   +17.05
4. Toman Stanislav           SBR4801 C SKOB Bruntál                    55.49   +24.42
-------------------------------------------------------------------------------------


17.10.2015 Tuhannet Kumpareita 2015
H65C      2.70 km, 55 m, 15 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Ostřanský Josef           SSU4302 C SK Severka Šumperk              45.10         
2. Gottfried Jan             UOL4602 C SK UP Olomouc                   63.08   +17.58
-------------------------------------------------------------------------------------


17.10.2015 Tuhannet Kumpareita 2015
HDR      2.00 km, 30 m, 8 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Moskva Vojtěch            ZLH0802 C OOB TJ Zlaté Hory               29.49         
2. Mrkvica Václav            ZLH0800 C OOB TJ Zlaté Hory               29.52   + 0.03
3. Procházka Ferdinand       ADA1001 C OOB TJ Spartak Adamov           36.30   + 6.41
4. Bartášková Karolína       ASU07YY C Magnus Orienteering             36.53   + 7.04
5. Paloncý Adéla             KSU0950 C Klub vytrvalostních sportů Šum  51.11   +21.22
-------------------------------------------------------------------------------------


17.10.2015 Tuhannet Kumpareita 2015
DH10N      2.00 km, 20 m, 8 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Paloncý Jan               KSU0808 C Klub vytrvalostních sportů Šum  22.13         
2. Dráčová Barbora           UOL0652 C SK UP Olomouc                   22.33   + 0.20
3. Matoušková Johana         SSU0750 C SK Severka Šumperk              26.45   + 4.32
-------------------------------------------------------------------------------------


17.10.2015 Tuhannet Kumpareita 2015
P      1.90 km, 20 m, 8 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Navrátilová Helena        ASU7799 C Magnus Orienteering             18.59         
2. Jedzok Vojtěch            UOL0202 C SK UP Olomouc                   19.59   + 1.00
3. Ondráček Martin           KSU7222 C Klub vytrvalostních sportů Šum  25.57   + 6.58
4. Štorek Petr               JPV6505 C Oddíl OS SK Prostějov           27.55   + 8.56
5. Christodoulou Iva         ASU     C Magnus Orienteering             28.02   + 9.03
6. Heclová Jana              KSU7550 C Klub vytrvalostních sportů Šum  28.54   + 9.55
7. Poštulková Milada         STE6850 C SK SKI-OB Šternberk             34.29   +15.30
8. Musilová Jana             ASUXXYY C Magnus Orienteering             35.57   +16.58
9. Dostálová Jindra          UOL     C SK UP Olomouc                   43.39   +24.40
-------------------------------------------------------------------------------------