Tuhannet Kumpareita 2015

5. závod Hanáckého žebříčku podzim, krátká trať

Chata Junior Kunčice, Staré Město pod Sněžníkem


Kategorie D10C

17.10.2015 Tuhannet Kumpareita 2015 - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení    30 m,  8 kontrol           tištěno 15.10.2015   19:29

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2049561 Moskvová Agáta ZLH 0550 C 1 = 11:01:00 2080967 Zatloukalová Julie STE 0650 C 3 = 11:03:00 301698 Navrátilová Marie ASU 0599 C 5 = 11:05:00 2035719 Neumannová Kristýna STE 0550 C 7 = 11:07:00 ......................... VAK C 9 = 11:09:00 981840 Procházková Doubravka ADA 0651 C 11 = 11:11:00 ......................... VAK C 13 = 11:13:00 301263 Kopecká Nela UOL 0650 C 15 = 11:15:00 2069072 Jílková Lenka KON 0666 C 17 = 11:17:00 ......................... VAK C 19 = 11:19:00

Kategorie D12C

17.10.2015 Tuhannet Kumpareita 2015 - startovní listina

délka trati  1.90 km, převýšení    30 m,  6 kontrol           tištěno 15.10.2015   19:29

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2019215 Otrubová Anna PLU 0577 C 34 = 11:34:00 406938 Vorlová Eva ASU 0499 C 36 = 11:36:00 ? Hojgrová Tereza SSU 0350 C 38 = 11:38:00 7201771 Šneiderová Daniela ASU 0398 B 40 = 11:40:00 2051531 Hartmannová Anna PLU 0354 C 42 = 11:42:00 446447 Heclová Marie KSU 0454 C 44 = 11:44:00 52484 Janečková Adéla PLU 0452 C 46 = 11:46:00 443076 Šánová Julie KSU 0494 C 48 = 11:48:00 2061817 Černochová Michaela PLU 0351 B 50 = 11:50:00 2020728 Smékalová Viktorie UOL 0450 C 52 = 11:52:00 446430 Knyplová Tereza KSU 0464 C 54 = 11:54:00 1400409 Němečková Kateřina PLU 0350 C 56 = 11:56:00 2020729 Smékalová Karolína UOL 0451 C 58 = 11:58:00 446428 Skoumalová Petra KSU 0484 C 60 = 12:00:00 1398997 Binarová Adéla UOL 0452 B 62 = 12:02:00 ......................... VAK C 64 = 12:04:00 ......................... VAK C 66 = 12:06:00 ......................... VAK C 68 = 12:08:00

Kategorie D14C

17.10.2015 Tuhannet Kumpareita 2015 - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení    60 m, 11 kontrol           tištěno 15.10.2015   19:29

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2092436 Raclavská Vlaďka UOL 0253 C 5 = 11:05:00 ......................... VAK C 7 = 11:07:00 2092434 Raclavská Zuzana UOL 0251 C 9 = 11:09:00 ......................... VAK C 11 = 11:11:00 7205017 Marková Ema STE 0252 A 13 = 11:13:00 2092435 Raclavská Lenka UOL 0252 C 15 = 11:15:00 7206537 Smolková Sabina STE 0250 B 17 = 11:17:00 9132 Greschnerová Tereza ASU 0299 C 19 = 11:19:00 428247 Hálková Eliška UOL 0156 B 21 = 11:21:00 ......................... VAK C 23 = 11:23:00

Kategorie D16C

17.10.2015 Tuhannet Kumpareita 2015 - startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení    85 m, 15 kontrol           tištěno 15.10.2015   19:29

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
331514 Novotná Tereza ZLH 0051 B 31 = 11:31:00 ......................... VAK C 33 = 11:33:00 920659 Pazourová Tereza ASU 9998 C 35 = 11:35:00 446425 Pšenčíková Adéla KSU 0050 C 37 = 11:37:00

Kategorie D18C

17.10.2015 Tuhannet Kumpareita 2015 - startovní listina

délka trati  3.50 km, převýšení    95 m, 19 kontrol           tištěno 15.10.2015   19:29

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
331363 Novotná Klára ZLH 9851 B 10 = 11:10:00 ......................... VAK C 12 = 11:12:00 920661 Plhalová Šárka ASU 0097 A 14 = 11:14:00 1007538 Pilcová Sabina JPV 9898 A 16 = 11:16:00

Kategorie D21C

17.10.2015 Tuhannet Kumpareita 2015 - startovní listina

délka trati  4.20 km, převýšení   120 m, 22 kontrol           tištěno 15.10.2015   19:29

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 51 = 11:51:00 52533 Kopcová Michaela KRN 8456 C 53 = 11:53:00 1007548 Skyvová Kristýna STE 7054 C 55 = 11:55:00 337910 Šimonová Klára UOL 8888 C 57 = 11:57:00 ......................... VAK C 59 = 11:59:00 995816 Otrubová Johana KON 7852 C 61 = 12:01:00

Kategorie D35C

17.10.2015 Tuhannet Kumpareita 2015 - startovní listina

délka trati  3.50 km, převýšení    95 m, 19 kontrol           tištěno 15.10.2015   19:29

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2069071 Jílková Hana KON 8080 C 20 = 11:20:00 2073658 Strýčková Monika ADA 7454 C 22 = 11:22:00 2020738 Benešová Petra KON 7575 C 24 = 11:24:00 2058462 Tomanková Martina KSU 7552 C 26 = 11:26:00 352314 Procházková Lucie ADA 7651 C 28 = 11:28:00 52427 Jirková Renata ZPV 6553 C 30 = 11:30:00 2045207 Smékalová Jana UOL 7850 C 32 = 11:32:00 7201755 Šneiderová Lucie ASU 7498 C 34 = 11:34:00 2049535 Kopecká Jitka UOL 7750 C 36 = 11:36:00 49418 Štáblová Michaela KSU 7787 C 38 = 11:38:00 ......................... VAK C 40 = 11:40:00 443099 Ondráčková Adéla KSU 7676 C 42 = 11:42:00 52654 Jarošová Petra ZPV 6666 C 44 = 11:44:00 352319 Siatková Silvie ZLH 7451 C 46 = 11:46:00 2035158 Němečková Věra PLU 7777 C 48 = 11:48:00 52502 Janků Renata STE 7251 C 50 = 11:50:00 52420 Dittrichová Lenka KON 6285 C 52 = 11:52:00 442855 Krčová Martina KSU 7272 C 54 = 11:54:00 ......................... VAK C 56 = 11:56:00 361979 Moskvová Jitka ZLH 7551 C 58 = 11:58:00 2085577 Chmelářová Radka JPV 7650 C 60 = 12:00:00

Kategorie D45C

17.10.2015 Tuhannet Kumpareita 2015 - startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení    85 m, 15 kontrol           tištěno 15.10.2015   19:29

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2075676 Štorková Simona JPV 6556 C 41 = 11:41:00 52419 Sedláčková Hana KON 5481 C 43 = 11:43:00 352324 Kotrlová Gita UOL 6953 C 45 = 11:45:00 337909 Kurzyp Anna 69P 6850 C 47 = 11:47:00 52476 Šimková Hana UOL 6653 C 49 = 11:49:00 433098 Felklová Jarmila 47C 6050 C 51 = 11:51:00 neregistro 443106 Pšenčíková Eva KSU 6950 C 53 = 11:53:00 361929 Novotná Jitka ZLH 7050 C 55 = 11:55:00 52514 Neumannová Kamila STE 6751 C 57 = 11:57:00 52730 Špacírová Danuše UOL 5852 C 59 = 11:59:00 ......................... VAK C 61 = 12:01:00 ......................... VAK C 63 = 12:03:00

Kategorie D55C

17.10.2015 Tuhannet Kumpareita 2015 - startovní listina

délka trati  2.70 km, převýšení    50 m, 17 kontrol           tištěno 15.10.2015   19:29

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52557 Štáblová Jitka HSU 5350 C 20 = 11:20:00 ......................... VAK C 22 = 11:22:00 52599 Čadilová Alena HSU 5050 C 24 = 11:24:00 52412 Smičková Eva KON 5887 C 26 = 11:26:00

Kategorie DH10N

17.10.2015 Tuhannet Kumpareita 2015 - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení    20 m,  8 kontrol           tištěno 15.10.2015   19:29

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
426369 Světnický Antonín STE 0800 C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 2 = 11:02:00 ? Dráčová Barbora UOL 0652 C 4 = 11:04:00 neregistro ......................... VAK C 6 = 11:06:00 53003 Šneider Kvido ASU 0749 C 8 = 11:08:00 ......................... VAK C 10 = 11:10:00 2058484 Paloncý Jan KSU 0808 C 12 = 11:12:00 ? Matoušková Johana SSU 0750 C 14 = 11:14:00 ......................... VAK C 16 = 11:16:00

Kategorie H10C

17.10.2015 Tuhannet Kumpareita 2015 - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení    30 m,  8 kontrol           tištěno 15.10.2015   19:29

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 23 = 11:23:00 2075670 Štorek Jan JPV 0505 C 25 = 11:25:00 2073736 Šána Robert KSU 0616 C 27 = 11:27:00 337906 Macek Vojtěch ASU 0748 C 29 = 11:29:00 682687 Soldán Robin PLU 0600 C 31 = 11:31:00 4739 Kobylka David ASU 05XX C 33 = 11:33:00 neregistro 2073679 Strýček Jan ADA 0503 C 35 = 11:35:00 337908 Kurzyp Michał 69P 0600 C 37 = 11:37:00 ......................... VAK C 39 = 11:39:00 49316 Tomanek Lukáš KSU 0502 C 41 = 11:41:00 337907 Greschner Adam ASU 0547 C 43 = 11:43:00 2073734 Opravil Vojtěch KSU 0515 C 45 = 11:45:00 ......................... VAK C 47 = 11:47:00 337905 Navrátil Pavel ASU 0747 C 49 = 11:49:00 52566 Šimek Adam KSU 0500 C 51 = 11:51:00 8837 Fajst Vojtěch PTI 0500 C 53 = 11:53:00 53670 Ondráček Viktor KSU 0600 C 55 = 11:55:00

Kategorie H12C

17.10.2015 Tuhannet Kumpareita 2015 - startovní listina

délka trati  1.90 km, převýšení    30 m,  6 kontrol           tištěno 15.10.2015   19:29

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
301567 Tomášek Adam CEL 0400 C 2 = 11:02:00 446440 Hudos Tomáš KSU 0400 C 4 = 11:04:00 2051506 Otruba František PLU 0501 C 6 = 11:06:00 2035728 Janků Martin STE 0404 C 8 = 11:08:00 52718 Beneš Jindřich KON 0404 C 10 = 11:10:00 ......................... VAK C 12 = 11:12:00 2087634 Novák Rostislav PLU 0300 C 14 = 11:14:00 ......................... VAK C 16 = 11:16:00 416716 Bartášek Tomáš ASU 0447 C 18 = 11:18:00 ......................... VAK C 20 = 11:20:00 53112 Štoudek Martin ASU 0448 C 22 = 11:22:00 2027236 Cupal Petr STE 0300 C 24 = 11:24:00 446437 Štábl Patrik KSU 0606 C 26 = 11:26:00 2020722 Novotný Erik ZLH 0301 B 28 = 11:28:00 2061810 Černoch Martin PLU 0500 C 30 = 11:30:00

Kategorie H14C

17.10.2015 Tuhannet Kumpareita 2015 - startovní listina

délka trati  2.30 km, převýšení    60 m, 12 kontrol           tištěno 15.10.2015   19:29

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2027218 Světnický František STE 0204 A 24 = 11:24:00 2088178 Dostál František UOL 0201 C 26 = 11:26:00 2075675 Štorek David JPV 0202 C 28 = 11:28:00 206496 Jirka Matyáš ZPV 0201 B 30 = 11:30:00 53649 Babišta Antonín KSU 0111 C 32 = 11:32:00 52729 Šimek Štěpán UOL 0104 B 34 = 11:34:00 2057140 Kurzyp Stanisław 69P 0200 C 36 = 11:36:00 2027240 Hájek Tomáš STE 0200 C 38 = 11:38:00 301562 Tomášek Ondřej CEL 0100 C 40 = 11:40:00 2027241 Neumann David STE 0101 B 42 = 11:42:00 2058486 Hecl František KSU 0201 B 44 = 11:44:00 ? Halabrín Petr PLU 0100 C 46 = 11:46:00 52746 Holusek Jiří JPV 0123 C 48 = 11:48:00 2051507 Hartmann Matouš PLU 0101 B 50 = 11:50:00 2058480 Štábl Adam KSU 0401 B 52 = 11:52:00 2032142 Svoboda Radek STE 0207 B 54 = 11:54:00 2058481 Krč Matěj KSU 0101 B 56 = 11:56:00 2060295 Poštulka Lukáš STE 0104 C 58 = 11:58:00 ......................... VAK C 60 = 12:00:00 ......................... VAK C 62 = 12:02:00 ......................... VAK C 64 = 12:04:00 ......................... VAK C 66 = 12:06:00

Kategorie H16C

17.10.2015 Tuhannet Kumpareita 2015 - startovní listina

délka trati  3.60 km, převýšení   100 m, 17 kontrol           tištěno 15.10.2015   19:29

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2056308 Šafář Martin KSU 0105 A 45 = 11:45:00 1400425 Vostál Dominik UOL 9901 C 47 = 11:47:00 2056281 Matoušek Matěj KSU 0005 A 49 = 11:49:00 ......................... VAK C 51 = 11:51:00 2056305 Ondráček Radek KSU 9933 B 53 = 11:53:00 ......................... VAK C 55 = 11:55:00 ? Prachař Matouš UOL 0000 C 57 = 11:57:00 229473 Šafář Vojtěch KSU 0013 B 59 = 11:59:00 2020742 Beneš Miroslav KON 9915 B 61 = 12:01:00 2067336 Grulich Ondřej KSU 0049 B 63 = 12:03:00 ......................... VAK C 65 = 12:05:00

Kategorie H18C

17.10.2015 Tuhannet Kumpareita 2015 - startovní listina

délka trati  4.30 km, převýšení   110 m, 21 kontrol           tištěno 15.10.2015   19:29

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2051499 Mazanec Jakub UOL 9800 C 0 = 11:00:00 2060296 Poštulka Tomáš STE 9700 B 2 = 11:02:00 ......................... VAK C 4 = 11:04:00 2032171 Bořánek Michal STE 0007 A 6 = 11:06:00 2067332 Knypl Jaroslav KSU 9707 C 8 = 11:08:00

Kategorie H21C

17.10.2015 Tuhannet Kumpareita 2015 - startovní listina

délka trati  4.90 km, převýšení   170 m, 24 kontrol           tištěno 15.10.2015   19:29

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2049563 Doseděl Emil STE 6100 C 24 = 11:24:00 49878 Stoklasa Bohumil PLU 8417 C 26 = 11:26:00 7506161 Moskva Roman ZLH 7501 C 28 = 11:28:00 2044889 Kopecký David UOL 7800 C 30 = 11:30:00 52503 Fendrych Michal STE 7607 C 32 = 11:32:00 995892 Otruba Marek PLU 7417 C 34 = 11:34:00 2073657 Janků Marek STE 7102 C 36 = 11:36:00 515101 Šrámek Jaromír KSU 5801 C 38 = 11:38:00 1401181 Václavek Tomáš STE 5809 C 40 = 11:40:00 ......................... VAK C 42 = 11:42:00 1007547 Skyva Petr STE 6501 C 44 = 11:44:00 ......................... VAK C 46 = 11:46:00 2058482 Jílek Jakub KSU 9202 C 48 = 11:48:00 51123 Doležel Ondřej STE 9202 C 50 = 11:50:00 52641 Kopec Tomáš KRN 8203 C 52 = 11:52:00 52516 Pudel Jarda STE 7505 C 54 = 11:54:00 ......................... VAK C 56 = 11:56:00 7200324 Tomanek Daniel STE 7401 C 58 = 11:58:00 49864 Procházka Jiří ADA 7512 C 60 = 12:00:00 515179 Turczer Petr KSU 7945 C 62 = 12:02:00

Kategorie H35C

17.10.2015 Tuhannet Kumpareita 2015 - startovní listina

délka trati  4.30 km, převýšení   110 m, 21 kontrol           tištěno 15.10.2015   19:29

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
4735 Zachař Zdeněk ZLH 5900 C 12 = 11:12:00 neregistro 337904 Greschner Luboš ASU 7848 C 14 = 11:14:00 436448 Hálek Jan UOL 7000 C 16 = 11:16:00 7001234 Novotný Tomáš ZLH 7001 C 18 = 11:18:00 886296 Hecl Miloš KSU 7601 C 20 = 11:20:00 7203338 Navrátil Martin ASU 7449 C 22 = 11:22:00 886282 Smékal David UOL 7503 C 24 = 11:24:00 337911 Hastík Jiří ZLH 6700 C 26 = 11:26:00 2058461 Matoušek Milan KSU 6701 C 28 = 11:28:00 433100 Grepl Ladislav KON 6111 C 30 = 11:30:00 2073731 Pavelka Martin KSU 7503 C 32 = 11:32:00 337903 Macek Karel ASU 7102 C 34 = 11:34:00 2073735 Opravil Pavel KSU 7502 C 36 = 11:36:00 ......................... VAK C 38 = 11:38:00 886291 Paloncý Pavel KSU 6349 C 40 = 11:40:00 2049564 Marek Antonín STE 7501 C 42 = 11:42:00 52733 Šimek Roman UOL 6503 C 44 = 11:44:00 446432 Štábl Roman KSU 7501 C 46 = 11:46:00 2075602 Silnoušek Jiří STE 7200 C 48 = 11:48:00 416715 Bartášek Jiří ASU 7448 C 50 = 11:50:00 52525 Václavek Jiří STE 5701 C 52 = 11:52:00 886293 Janů Zdeněk KSU 5749 C 54 = 11:54:00 337915 Videcký Jan NNN 8201 C 56 = 11:56:00 neregistro 52541 Šimek Martin KSU 7227 C 58 = 11:58:00 ......................... VAK C 60 = 12:00:00

Kategorie H45C

17.10.2015 Tuhannet Kumpareita 2015 - startovní listina

délka trati  3.60 km, převýšení   100 m, 17 kontrol           tištěno 15.10.2015   19:29

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 17 = 11:17:00 515079 Kotrle Miroslav UOL 7005 C 19 = 11:19:00 2000222 Chmelař Miroslav JPV 6217 C 21 = 11:21:00 51874 Řeháček Petr SBR 6302 C 23 = 11:23:00 2087717 Hloušek František ADA 5801 C 25 = 11:25:00 neregistro ......................... VAK C 27 = 11:27:00 52406 Tomášek Jiří CEL 6426 C 29 = 11:29:00 2060274 Ženčák Jaroslav 47C 6100 C 31 = 11:31:00 neregistro ? Květoň Vladimír KSU 6800 C 33 = 11:33:00 2087712 Raclavský Vladislav UOL 6600 C 35 = 11:35:00 2080962 Poštulka Zdenek STE 6600 C 37 = 11:37:00 52500 Kubeš Jaromír PLU 6219 C 39 = 11:39:00 231248 Jaroš Vojtěch ZPV 5706 C 41 = 11:41:00

Kategorie H55C

17.10.2015 Tuhannet Kumpareita 2015 - startovní listina

délka trati  3.30 km, převýšení    75 m, 18 kontrol           tištěno 15.10.2015   19:29

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
341715 Skácel Jaroslav KON 4617 C 13 = 11:13:00 ......................... VAK C 15 = 11:15:00 52589 Felkl Luděk 47C 6000 C 17 = 11:17:00 neregistro 52531 Albert František OOL 5804 C 19 = 11:19:00 8904 Komínek Jaroslav KON 5713 C 21 = 11:21:00 307337 Višňa Milan OOL 5904 C 23 = 11:23:00 52616 Komárek Jaromír KSU 4900 C 25 = 11:25:00

Kategorie H65C

17.10.2015 Tuhannet Kumpareita 2015 - startovní listina

délka trati  2.70 km, převýšení    55 m, 15 kontrol           tištěno 15.10.2015   19:29

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
352323 Gottfried Jan UOL 4602 C 5 = 11:05:00 ......................... VAK C 7 = 11:07:00 352304 Ostřanský Josef SSU 4302 C 9 = 11:09:00

Kategorie HDR

17.10.2015 Tuhannet Kumpareita 2015 - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení    30 m,  8 kontrol           tištěno 15.10.2015   19:29

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 4736 Bartášková Karolína ASU 07YY C 0 = 11:00:00 neregistro 416097 Moskva Vojtěch ZLH 0802 C 0 = 11:00:00 52482 Otrubová Karolína KON 0888 C 0 = 11:00:00 2058485 Paloncý Adéla KSU 0950 C 0 = 11:00:00 2073729 Procházka Ferdinand ADA 1001 C 0 = 11:00:00 ? Reichlová Lucie KSU 0850 C 0 = 11:00:00 ? Reichlová Pavla KSU 0888 C 0 = 11:00:00 52617 Tomanková Alice KSU 0959 C 0 = 11:00:00

Kategorie P

17.10.2015 Tuhannet Kumpareita 2015 - startovní listina

délka trati  1.90 km, převýšení    20 m,  8 kontrol           tištěno 15.10.2015   19:29

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 443087 Heclová Jana KSU 7550 C 0 = 11:00:00 ? Jedzok Vojtěch UOL 0202 C 0 = 11:00:00 neregistro 337902 Macek Václav ASU 1249 C 0 = 11:00:00 301578 Minxová Agáta PTI 0150 C 0 = 11:00:00 neregistro 4741 Musilová Jana ASU XXYY C 0 = 11:00:00 neregistro 337901 Navrátilová Helena ASU 7799 C 0 = 11:00:00 443095 Ondráček Martin KSU 7222 C 0 = 11:00:00 2073431 Poštulková Milada STE 6850 C 0 = 11:00:00 426375 Světnický Alexandr STE 6333 C 0 = 11:00:00 2075678 Štorek Petr JPV 6505 C 0 = 11:00:00